
Багатофункціональний інструмент Dremel 3000 у сумці (15 насадок) (F0133000JA)
2 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: F0133000JA
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Багатофункціональний інструмент Dremel 3000-15 призначений для виконання широкого спектра робіт: різання, фрезерування, свердління, шліфування та інших операцій під час обробки різних матеріалів. Завдяки потужному двигуну інструмент забезпечує стабільну та високопродуктивну роботу. Універсальність моделі досягається за рахунок повної сумісності з усіма аксесуарами та насадками Dremel, що робить його відмінним рішенням як для побутового, так і професійного використання.
Конструктивні особливості:
- Виконання різних операцій: різання, фрезерування, свердління та шліфування
- Потужний двигун для стабільної та ефективної роботи
- Сумісність з усіма аксесуарами та насадками Dremel
- Компактна та ергономічна конструкція
- Зручність у використанні та транспортуванні
- М'яка рукоятка для кращого контролю та зменшення втоми
- Регулювання швидкості для точної настройки під різні задачі
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: США
- Країна виробник: Мексика
- Виробник: Dremel
- Тип: багатофункціональний інструмент
- Живлення: від мережі 230 В / 50 – 60 Гц
- Споживана потужність: 130 Вт
- Частота холостого ходу: 10000 - 33000 об/хв
- Регулювання швидкості: так
- Патрон: швидкозатискний
- Звуковий тиск: 70.5 дБ(А)
- Звукова потужність: 81.5 дБ(А)
- Вібрація: 14.1 ± 1.5 м/с²
- Діаметр цанги: 3.2 мм
- Довжина кабелю: 2 м
- Вага: 0.55 кг
- Гарантія: 24 місяці
- Призначення: дерево, скло, метал, камінь, пластик, лак
Комплектація:
- Багатофункціональний інструмент Dremel 3000 (F0133000JA)
- Набір насадок — 15 шт.
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставка в сумці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dremel |
| Країна виробник | Мексика |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Споживана потужність | 130 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 33000 об/хв |
| Вага | 0.55 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Кейс, комплект насадок |
| Тип | гравер обертальний |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Країна торгової марки | США |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Клас | Професійний |
| Рівень шуму | 70.5 дБ |
| Кількість предметів у наборі | 15 шт. |
| Діаметр цанги | 3.2 мм |
| Контроль обертів | Да |
| Стан товару | Новий |
| Плавний запуск | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴


