
Гриндер для кігтів собак DREMEL 7350-PET (F0137350PA)
2 428 ₴
- В наявності
- Код: F0137350PA
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Догляд за кігтями домашніх тварин дуже важливий, але для улюбленця ножиці для стрижки кігтів можуть бути джерелом стресу та страху. Ми створили тихий інструмент Dremel 7350 PET Tool з низьким рівнем вібрації, щоб зробити стрижку кігтів ваших улюбленців набагато комфортнішою, знизити стрес від догляду за кігтями та створити більш комфортну обстановку для вас і вашого улюбленця.
Конструктивні особливості:
- Набір для догляду за кігтями домашніх тварин Dremel 7350 відрізняється тихою роботою та низьким рівнем вібрації, що дозволяє легко підстригати кігті улюбленцю в комфортній домашній обстановці
- Тиха робота та низький рівень вібрації: для догляду без стресу
- Простота у використанні: плавний одношвидкісний двигун з частотою обертання 12000 об/хв для зручності та точного контролю
- Компактність і легкість: ергономічний бездротовий дизайн для додаткового комфорту та маневреності
- Одношвидкісний режим з частотою обертання 12000 об/хв забезпечує просте та плавне керування для досягнення швидких і точних результатів
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду – США
- Країна походження – Мексика
- Виробник – Dremel
- Тип – багатофункціональний інструмент (шліфувальна машина)
- Тип живлення – від акумулятора
- Тип кріплення акумулятора – вбудований
- Тип акумулятора – Li-Ion
- Напруга акумулятора – 3.6 В
- Ємність акумулятора – 2 Ah
- Тип двигуна – щітковий
- Частота холостого ходу: 12000 об/хв
- Регулювання швидкості – немає
- Час заряджання акумулятора до 100% – 150 хв
- Діаметр цанги – 3.2 мм
- Вага – 0.25 кг
Комплект поставки:
- Гриндер для кігтів собак DREMEL 7350-PET
- Затискний ключ
- Комплект насадок
- USB-шнур – 1 шт.
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dremel |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Вага | 0.55 кг |
| Діаметр цанги | 3.2 мм |
| Клас | Професійний |
| Кількість обертів | 10000-33000 об/хв об/хв |
| Кількість предметів у наборі | 15 шт. |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Кейс, комплект насадок |
| Контроль обертів | Да |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Немає |
| Споживана потужність | 130 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Тип | гравер обертальний |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Рівень шуму | 70.5 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 428 ₴


