
Занурювальний насос для брудної води Metabo SP 150-35 S (601795000)
4 793 ₴
- В наявності
- Код: 601795000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
- Компактний потужний занурювальний насос для брудної води з продуманою конструкцією
- Для відкачування, всмоктування та перекачування чистої або брудної води з резервуарів, басейнів та затоплених підвалів
- Для грубих забруднень з розміром частинок до 35 мм
- Регульований поплавковий вимикач для автоматичного режиму роботи
- Регульований по висоті поплавковий вимикач вмикає насос при перевищенні заданого рівня води та знову вимикає при його досягненні
- Швидкороз'ємний патрубок з мультиадаптером: просто з'єднайте шланг і насос до відчутної фіксації — без трудомісткого нагвинчування шланга
- Зручна намотка кабелю на насосі; можна зняти без інструментів для використання у важкодоступних місцях
- Подвійна система ущільнення для захисту насоса, якщо вода дуже брудна
- Захист від перевантаження: захищає двигун від перегріву
- Міцний корпус з ударостійкого пластику
- Ергономічна ручка для перенесення з отвором для кріплення по центру троса для опускання
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду – Німеччина
- Країна походження – Китай
- Виробник – Metabo
- Тип – насос
- Призначення – для брудної води
- Джерело живлення – від мережі 230 В / 50 – 60 Гц
- Потужність – 510 Вт
- Продуктивність – 15000 л/год
- Максимальний тиск – 0.55 бар
- Глибина занурення – 7 м
- Висота напору – 5.5 м
- Матеріал корпусу – пластик
- Кількість робочих коліс – 1
- Напірний патрубок – внутрішнє різьблення 1 1/2"
- Клас захисту: IP X8
- Максимальний діаметр зерна – 35 мм
- Довжина кабелю – 10 м
- Вага – 4.2 кг
- Габаритні розміри: 180х190х350 мм
Комплект поставки:
- Занурювальний насос для брудної води Metabo SP 150-35 S
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється в картонній коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Вага | 18.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота напору | 17 м |
| Глибина занурення | 7 м |
| Діаметр патрубка | 1/2 дюйм |
| Клас захисту | IP68 |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, кал, Картонне паковання, Вимикач |
| Макс. тиск | 1.7 бар |
| Макс. розмір частинок | 10 мм |
| Материал насоса | Метал |
| Потужність | 1850 Вт |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Призначення | брудна вода |
| Швидкодія | 28000 л/год кг/ час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 793 ₴




