
Компресор Metabo Basic 300-50 (601525000)
17 831 ₴
- В наявності
- Код: 601525000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
- Найпотужніший компресор початкового рівня для універсального застосування з безліччю продуманих деталей
- Поршневий компресор із мастилом
- VarioGrip: зручно тягніть і працюйте, заощаджуючи місце, завдяки висувній тяговій скобі зі зручною ручкою
- У комплект входить все: тримачі для пневматичного шланга та двох пневмоінструментів, відділення для дрібних приладдя та практичне пристосування для намотування кабелю на компресорі
- Все на виду: зручний дисплей з великими манометрами, що показують тиск у ресивері та робочий тиск, налаштування тиску та з'єднання для шланга
- Легкий холодний пуск завдяки манометричному вимикачу з редукційним клапаном
- Захист від перевантаження: захищає двигун від перегріву
- Великі колеса та опорні ніжки на гумі для оптимальної стійкості
- Зручний злив конденсату через кульовий кран з ручкою-лопаткою
- 10 років гарантії на ресивер від наскрізної корозії
- Просте налаштування: продумана концепція упаковки для швидкого та легкого монтажу коліс і гумових опор під час розпакування
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду - Німеччина
- Країна походження - Китай
- Виробник - Metabo
- Тип – компресор
- Джерело живлення – від мережі 230 В / 50 – 60 Гц
- Потужність всмоктування - 300 л/хв
- Швидкість подачі - 150 л/хв
- Ефективний об'єм подачі (максимальний тиск 80%) - 140 л/хв
- Максимальний тиск - 10 bar
- Номінальна споживана потужність – 1800 Вт
- Максимальна кількість обертів – 2800 об/хв
- Об'єм ресивера - 50 л
- Рівень звукового тиску (LpA) - 74 dB(A)
- Рівень звукової потужності (LwA) - 94 dB(A)
- Габарити: 740х330х670 мм
- Вага – 35.5 кг
- Довжина кабелю – 2.5 м
- Гарантія – 36 місяців
Комплект поставки:
- Компресор Metabo Basic 300-50
- Універсальна швидкороз'ємна муфта
- Рукоятка з гумовим покриттям
- Транспортувальні колеса
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Вага | 25 кг |
| Об'єм ресивера | 24 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонне паковання, муфта, ручка |
| Конструкція | Безоливний |
| Потужність | 1100 Вт |
| Номінальний тиск | 8 бар |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Пристрій | прямий |
| Швидкодія | 110 л/хв кг/ час |
| Розміри | 561х330х591 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип компресора | Поршневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 831 ₴





