
Телескопічна драбина-трансформер SVELT SCALISSIMA «R» 12+12 сходинок (SSCAL012R)
14 397 ₴
- В наявності
- Код: SSCAL012R
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
- Драбина виготовлена з екструдованого алюмінієвого профілю;
- Велика платформа для інструменту з посиленої армованої пластмаси;
- Під час використання платформа фіксується за допомогою запобіжного важеля;
- Поперечини зовнішніх секцій приварені до стійок для створення міцної монолітної конструкції;
- Внутрішні секції використовують вдосконалену автоматичну систему зсуву, яка постійно фіксує сходинки за принципом «сендвіча»;
- Алюмінієвий пластинчастий шарнір із швидким позиціонуванням;
- Алюмінієвий шарнір із швидким регулюванням у 3 положеннях дозволяє:
- відкривати та закривати телескопічну драбину в положенні «стремянка» без допомоги шарніра;
- фіксувати телескопічну драбину у відкритому положенні «стремянка» за допомогою шарніра;
- відкривати та закривати телескопічну драбину в положенні «приставна» за допомогою шарніра;
Технічні характеристики:
- Країна-виробник товару — Італія
- Тип драбини та сходів — телескопічні
- Сфера застосування — професійна
- Матеріал — алюміній
- Кількість сходинок — 2х12 сходинок
- Довжина в складеному стані – 1.81 м
- Ширина – 0.63 см
- Розмір зовнішнього профілю – 64х30 мм
- Розмір внутрішнього профілю – 57х27 мм
- Ширина внутрішньої секції – 36.5 см
- Розмір майданчика – 31х36 см
- Робоча висота в складеному стані – 4.6 м
- Робоча висота в розкладеному стані – 7.65 м
- Довжина в розкладеному стані – 6.35 м
- Додаткові характеристики – лоток для інструменту
- Максимальне навантаження – 120 кг
- Гарантія – 5 років
- Вага – 15.0 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Svelt |
| Вага | 9.7 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 2.9 м мм |
| Висота в складеному стані | 0.89 м |
| Довжина 1 секції | 87 см |
| Кількість секцій/сходин | 4*3 |
| Комплектація | колеса — 2 шт., знижений стабілізатор — 2 шт., паковання |
| Макс. навантаження | 150 кг |
| Загальна кількість ступенів | 12 |
| Особливості | Транспортувальні колеса |
| Розмір профілю | 60*23 мм |
| Розміри | 96x45x21 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Ширина | 35 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 397 ₴









