
Стрем'янка одностороння алюмінієва SVELT REGINA 10 сходинок (SREGI160)
11 834 ₴
- В наявності
- Код: SREGI160
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
- Стрем'янка одностороння алюмінієва SVELT REGINA 10 сходинок, призначена для інтенсивного професійного використання на максимальній висоті 2,3 м.
- Алюмінієва драбина з одностороннім підйомом
- Має захисне пристосування 60 см
- Алюмінієві професійні профілі
- Оснащена протиковзкими плоскими сходинками (80 мм)
- Стрем'янка одностороння алюмінієва SVELT REGINA 10 сходинок оснащена великими опорними наконечниками для стійкого положення
- Оснащена лотком для інструментів
- Має широку платформу з армованої пластмаси
- Жорсткі стяжки запобігають випадковому складанню
- Важіль безпеки, який блокує платформу в процесі експлуатації
Технічні характеристики:
- Країна-виробник товару - Італія
- Тип – стрем'янки односторонні
- Сфера застосування – професійна
- Європейський стандарт - UNI EN131
- Матеріал - алюміній
- Кількість сходинок - 10
- Висота майданчика – 2.3 м
- Ширина – 61.5 см
- Розмір профілю рампи – 80х25 мм
- Розмір профілю спинки – 40х20 мм
- Розмір платформи – 30х25.5 см
- Робоча висота драбини – 4.35 м
- Загальна висота – 3.2 м
- Додаткові характеристики – лоток для інструменту
- Максимальне навантаження – 150 кг
- Гарантія – 5 років
- Вага – 10.6 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Svelt |
| Вага | 5.5 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота в складеному стані | 1.85 м |
| Висота до платформи | 109 см |
| Кількість секцій/сходин | 1*5 |
| Макс. навантаження | 150 кг |
| Загальна кількість ступенів | 5 |
| Особливості | дуга безпеки, пластикикова поличка |
| Розмір профілю | 40*20 мм |
| Розміри | 185x46x13 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Драбина одностороння |
| Ширина | 46 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 834 ₴









