
Міні-пила ланцюгова акумуляторна SEQUOIA SBC2008BM (без АКБ і ЗП) (SBC2008BM)
3 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: SBC2008BM
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
- SEQUOIA Connecta Series — єдина акумуляторна система садової техніки Sequoia.
- SEQUOIA SBC2008BM — акумуляторна пила з ідеальним співвідношенням розміру, потужності та ваги, що працює від однієї 20-вольтової акумуляторної батареї.
- Досить потужний безщітковий двигун
- Бак для автоматичної подачі масла
- SDS-система безключового натягу ланцюга - допомагає без зусиль виконати регулювання натягу ланцюга, без допомоги будь-яких додаткових інструментів.
- Ергономічний дизайн - робить роботу більш комфортною та ефективною.
- Fast Charge — швидка зарядка акумуляторної батареї.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду — Україна
- Країна походження — Китай
- Виробник — SEQUOIA
- Тип — ланцюгова пила
- Тип пили — акумуляторна
- Серія — CONNECTA SERIES 20V
- Тип акумулятора – Li-Ion
- Напруга акумулятора – 20.0 В
- Ємність акумулятора – не комплектується
- Тип кріплення акумулятора – слайдер
- Тип двигуна – безщітковий
- Довжина шини – 20 см
- Об'єм масляного бака – 0,04 л
- Крок ланцюга – 1/4"
- Швидкість ланцюга – 7.5 м/с
- Розташування двигуна – поздовжнє
- Вага (без акумулятора та ріжучого обладнання) – 1.7 кг
- Гарантія – 24 місяці
- Габаритні розміри упаковки: 295х180х205 мм
Комплект поставки:
- Міні-пила ланцюгова акумуляторна SEQUOIA SBC2008BM
- Поставляється без акумулятора та зарядного пристрою
- Шина - 1 шт.
- Ланцюг - 1 шт.
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Вага | 1.1 кг |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Живлення | Акумулятор |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Автоматичне розтягнення ланцюга | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | 1 шт |
| Кількість ланок | Немає даних |
| Комплектація | Акумулятор 1 шт., гарантійний талон, Зарядний пристрій, Картонне паковання, ланцюг, шина |
| Максимальна ємність акумулятора | 2.0 А·год |
| Плавний запуск | Да |
| Розмір шини | 12.7 см/5 дюйма |
| Швидкість ланцюга | 7 м/с |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Рівень шуму | Немає даних |
| Крок ланцюга | 1/4 дюйма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 199 ₴






