
Фрезер Bosch GOF 1250 CE Professional (0601626000)
5 778 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0601626000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фрезер Bosch GOF 1250 CE Professional - ручний електричний інструмент для фрезерування дерева. Дана модель відноситься до вертикального типу інструменту і оснащена електродвигуном потужністю 1250 Вт.
Призначення: використовується для фігурного різання дерева під час виготовлення меблів і різних столярних робіт.
Переваги фрезера Bosch GOF 1250 CE Professional
- Стабільне підтримку кількості оборотів навіть під навантаженням завдяки системі Constant Electronic
- Глибина фрезерування і обороти зручно регулюються
- Система безпеки запобігає повторне включення інструменту
- Плавний запуск фрезера
- Робоча зона підсвічується завдяки LED світильника
- Пил здувається з робочої зони
- Рейковий механізм регулювання глибини фрезерування
- Блокування шпинделя забезпечує швидку і легку заміну фрези
Комплектація
- Перехідник для копіювальної фрези (2610991370)
- Паралельний упор з точним регулюванням (2607001387)
- Гайковий ключ 19 мм (1907950511)
- Цанга з накидною гайкою 8 мм (2608570102)
- Картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Вага | 3.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Діаметр цанги | 8 |
| Кількість обертів | 24000 об./хв об/хв |
| Потужність | 1250 Вт |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Хід фрези | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 778 ₴
