
Інвертор для аргонодугового зварювання PATON ProTIG-315-400V AC/DC BW з блоком охолодження (10340315131)
89 580 ₴
79 726 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10340315131
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Аргонодуговий інвертор PATON PROTIG-315-400V AC/DC – досить багатофункціональний апарат, призначений для аргонодугового зварювання TIG AC/DC (змінним/постійним струмом), ручного дугового зварювання MMA та для точкового зварювання в режимі SPOT. Модель PROTIG-315-400V AC/DC забезпечує зварювання постійним і змінним струмом до 315 А широкого спектру матеріалів: алюмінію, алюмінієвих сплавів (режим TIG AC), деталей і матеріалів зі сталі, кольорових металів і мідних сплавів (режим TIG DC). Інвертор забезпечує відмінне запалювання та постійну стабільну дугу, а в результаті – якісний зварювальний шов, а також простоту налаштування та зручність у роботі.
Призначення: підходить для зварювальних робіт у професійних умовах та на виробництві.
Особливості зварювальних інверторів PATON:
- Надійні та зручні в експлуатації
- Висока продуктивність
- Хороша система захисту
- Великий термін використання
Технічні характеристики:
- Номінальна напруга в мережі електроживлення - 380/400 В
- Номінальний зварювальний струм - 315 А
- Тривалість навантаження (ТН) на номінальному струмі - 50% (АС)
- Межі зміни напруги в мережі електроживлення - ±10% В
- Межі регулювання зварювального струму: 10 - 315 А
- Діаметр штучного електрода: 1.6 - 6 мм
- Безконтактне запалювання дуги - так
- Індикація зварювального струму - так
- Запам'ятовування режимів - так
- Регулювання стартового струму: 10 - 300 А
- Регулювання часу наростання струму: 0 - 15 сек
- Напруга холостого ходу - 80 В
- Регулювання часу спаду струму: 0 - 25 сек
- Частота змінного зварювального струму: 15 - 70 Гц
- Баланс полярності при зварюванні змінним струмом: 15 - 90 %
- Номінальна споживана потужність - 13.5 кВА
- Режим кнопки на пальника - 2Т, 4Т
- Габаритні розміри, ШxГxВ: 585х387х282 мм
- Маса - 23 кг
- Клас захисту - IP23
Переваги PATON ProTIG-315-400V AC/DC BW:
- Гарантія 1 рік
- 100% продукції проходить повний цикл перевірки
- Унікальна конструкція апарату, яка забезпечує ефективне охолодження та підвищену продуктивність в умовах запиленого виробництва.
- Система стабілізації роботи при великих тривалих перепадах напруги в мережі живлення ±10% В
- Унікальне співвідношення масогабаритних характеристик з високою потужністю
Комплектація:
- Інвертор зварювальний аргонодуговий PATON ProTIG-315-400V AC/DC BW
- TIG зварювання AC DC
- Пальник аргонодуговий WP-18, 4 м (Black Wolf)
- Кабель зварювальний з клемою «маса» (3 м)
- Швидкознімне з'єднання для аргону
- Cooler-7S-400V
- Охолоджуючий агент ВТС-20 NF каністра 5 л
- Охолоджуючий агент ВТС-20 NF каністра 5 л
- Інструкція з експлуатації
- Фірмовий гофрокороб PATON
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Paton |
| Вага | 23 кг |
| Напруга холостого ходу | 80 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту | IP23 |
| Клас ізоляції | B |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, кал маси, Картонне паковання, пальник, Біструментне з'єднання для аргону |
| Макс. діаметр електрода | 6.0 мм |
| Макс. струм зварювання | 315 А |
| Метод зварювання | MMA,TIG |
| Мін. діаметр електрода | 1.6 мм |
| Мін. струм зварювання | 10 А |
| Потужність | 10.8 кВт |
| Періодичність увімкнення | 50 % |
| Харчування | Від мережі 380 В |
| Споживана потужність | 13.5 кВА |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Струм зварювання | змінний, стійкий |
- Ціна: 79 726 ₴




