
Цифровий інверторний напівавтомат PATON PowerMIG-400-15-4-400V (1025040012)
84 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1025040012
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Інверторний цифровий напівавтомат PATON PowerMIG-400-15-4-400V — це апарат для професійного використання, призначений для напівавтоматичного зварювання (НА «MIG/MAG»), ручного дугового зварювання (РДС «MMA»), аргонодугового зварювання (АРГ «TIG»), постійним струмом, в середовищі захисних газів і сумішей. В апараті реалізований повністю цифровий спосіб управління, за рахунок чого забезпечуються його багатофункціональність і широкі можливості в точному налаштуванні режимів зварювання. Головною особливістю PATON PowerMIG-400-15-4-400V є 100% тривалість навантаження (ТН) при номінальному струмі 400 А, що забезпечує безперервну роботу апарату без ризику перегріву. Це робить його ідеальним для тривалих і інтенсивних робіт у виробничих умовах. Інверторний апарат дозволяє працювати електродами діаметром від 1.6 мм до 8 мм, а також виконувати напівавтоматичне зварювання суцільним дротом діаметром від 0.6 до 1.6 мм. Завдяки двокорпусному виконанню, джерело струму можна з легкістю відокремити від блоку подачі дроту, що значно підвищує мобільність і зручність роботи в режимах MMA і TIG. Апарат має функцію синергетичного керування в імпульсному режимі, яка автоматично підбирає оптимальні параметри зварювання та забезпечує стабільну дугу і високу якість зварного шва. PowerMIG-400-15-4-400V обладнаний якісним металевим 4-х роликовим механізмом подачі дроту з потужним герметичним двигуном, а універсальний роз'єм KZ-2 типу «ЄВРО» дозволяє підключати зварювальні пальники від широкого ряду виробників. Потужний кронштейн під зварювальний дріт дозволяє встановлювати котушки вагою до 15 кг. Модель PowerMIG-400-15-4-400V, в поєднанні з високою потужністю і продуктивністю, має невелику вагу і габаритні розміри.
Призначення: підходить для зварювальних робіт в професійних умовах і на виробництві.
Особливості напівавтоматів PATON
- Надійні у використанні
- Ергономічний дизайн
- Висока продуктивність
Переваги PATON PowerMIG-400-15-4-400V
- Тривалість навантаження - 100%
- 100% продукції проходить повний цикл перевірки
- Унікальна конструкція апарату, яка забезпечує ефективне охолодження і підвищену продуктивність в умовах запиленого виробництва.
- Система стабілізації роботи при великих довготривалих перепадах напруги в мережі живлення 400В ±15%
- Унікальне співвідношення масогабаритних характеристик з високою потужністю
Функції:
- Anti-Stick - автоматична
- Arc-Force - регульована
- Hot-Start - регульована
Комплектація
- Напівавтомат інверторний PATON PowerMIG-400-15-4-400V
- Механізм подачі дроту Feeder 15-4
- Мідний кабель (5 м) з клемою «маса» ABICOR BINZEL
- Комплекти роликів для 4-х діаметрів сталевого дроту і 2-х діаметрів алюмінієвого дроту
- Штуцер для швидкознімного з'єднання газового шланга
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Фірмовий гофрокороб PATON
- Примітка: для повноцінної роботи апаратів у комплекті необхідно придбати комплект кабелів зв'язку та відповідний зварювальний пальник!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Paton |
| Вага | 38.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту | IP23 |
| Клас ізоляції | F |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, кал маси, Картонне паковання, модернізм подавання дроту,ролики, Штуцер |
| Макс. діаметр дроту | 1.6 мм |
| Макс. діаметр електрода | 8.0 мм |
| Макс. струм зварювання | 400 А |
| Метод зварювання | MIG/MAG,MMA,TIG |
| Мін. діаметр дроту | 0.6 мм |
| Мін. діаметр електрода | 1.6 мм |
| Мін. струм зварювання | 15 А |
| Потужність | 15.2 - 18.0 кВт |
| Напруга холостого ходу | 12/75 В |
| Періодичність увімкнення | 100 % |
| Харчування | Від мережі 380 В |
| Споживана потужність | 20.2 кВА |
| Розташування котушки | зовнішнє |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | напівавтомат-інвертор |
| Струм зварювання | постійний |
- Ціна: 84 299 ₴





