
Блок примусового охолодження ABICOR BINZEL CR1250 (4015034)
29 380 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4015034
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Для безперервного процесу зварювання мобільні установки охолодження CR 1000 і CR 1250 є ідеальним доповненням до системи зварювання з використанням пальників з рідинним охолодженням. Блоки примусового охолодження характеризуються високою продуктивністю охолодження, компактним дизайном і зручним виконанням. За допомогою декількох кроків, для постійного моніторингу працездатності всієї системи охолодження, лінія управління зварювальним пальником повинна бути підключена через роз'єм з датчиком потоку рідини. Таким чином, робота без охолоджуючої рідини неможлива. Зварювальний пальник, а також блок охолодження оптимально захищені.
Конструктивні особливості:
- Висока продуктивність, мобільність і компактний дизайн
- Швидкознімні з'єднання для економії часу при підключенні
- Вбудоване реле контролю потоку рідини для захисту пальника та блоку
- Легкодоступний бак з індикатором рівня охолоджувальної рідини для зручного наповнення та зливу охолоджувальної рідини
- Захист помпи та двигуна від перегріву для тривалого терміну служби
- Низька вага та міцні ручки для зручного перенесення, транспортування до місця роботи
- Вологозахищений запобіжник, вимикач
Технічні характеристики:
- Теплообмінник: 3-рядний
- Напруга живлення - 230 V AC / 50 Hz
- Насос - 50/60 Hz
- Продуктивність: Qmax 7 л/хв
- Висота подачі: Hmax 35 м
- Тиск помпи - 3.5 бар
- Потужність - 1000 Вт з водою, 750 Вт з BTC-15°
- Рівень шуму на відстані до 1 м - 67 дБ (A)
- Вага – 16.7 кг
- Габарити Д / Ш / В: 690х250х340 мм
- Ємність резервуара - 6.0 л
- З'єднання - NW 5 (швидкознімне)
Комплектація:
- Блок примусового охолодження ABICOR BINZEL CR1250
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Фірмовий гофрокороб PATON™
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Paton |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 16.9 кг |
| Клас захисту | IP33 |
| Клас ізоляції | B |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, кабелю, Картонне паковання, пальник, плечовий ремінь, ролики, Штуцер |
| Макс. діаметр дроту | 1.4 мм |
| Макс. діаметр електрода | 6.0 мм |
| Макс. струм зварювання | 350 А |
| Метод зварювання | MIG/MAG,MMA,TIG |
| Мін. діаметр дроту | 0.6 мм |
| Мін. діаметр електрода | 1.6 мм |
| Мін. струм зварювання | 14 А |
| Потужність | 10.7 - 12.3 кВт |
| Напруга холостого ходу | 12/75 В |
| Періодичність увімкнення | 70 % |
| Харчування | Від мережі 380 В |
| Споживана потужність | 15.3 кВА |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Струм зварювання | постійний |
- Ціна: 29 380 ₴
