
Штабелер електричний гідравлічний Metier SDYG-1530 1500кг, 3.0м жовтий
110 671 ₴
- Готово до відправки
- Код: SDYG-1530
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гідравлічний штабелер Metier - складське обладнання з електричною системою управління гідравлічними підйомними блоками. Представлена модель має міцний сталевий корпус жовтого кольору. Ширина вил налаштовується. Довжина вил 1.1 м. Максимальне підняття вантажу вагою до 1500 кг на висоту 3.0 м. Оснащений АКБ на 12V ємністю 120AH.
Увага! перераховані показники є максимально можливими для даної моделі. Це не означає, що штабелер може піднімати максимальну вагу на максимальну висоту.
Сфера застосування: використовується на складах, вокзалах, в супермаркетах, аеропортах, логістичних компаніях, портах.
Переваги електричного штабелера Metier 1500кг / 3.0 м / 1.1 м
- Колеса з нейлоновим покриттям забезпечують відмінне зчеплення з поверхнею і не залишають на підлозі сліди
- Маневрений і легкий в управлінні
- Вила виготовлені з міцної сталі, стійкої до зносу
- Надійні гідравлічні блоки витримують максимальні навантаження і забезпечують плавне піднімання і опускання вантажу
- Зручна електрична система управління
- Вся конструкція укріплена міцними зварювальними швами
- Порошкове фарбування захищає сталеву раму від корозії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metier |
| Тип штабелера | Електричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 470 кг |
| Зовнішнє розширення вил | 320-710 мм |
| Внутрішнє розширення вил | 20-410 мм |
| Вантажність | 1500 кг |
| Довжина вил | 1.1 м |
| Комплектація | штабелер |
| Макс.робоча висота | 3.5 м |
| Максимальна ємність акумулятора | 120 Агод |
| Мін. робоча висота | 0.09 м |
| Напруга акумулятора | 12 В В |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Несамохідний |
| Країна торгової марки | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 671 ₴
