
Штабелер електричний гідравлічний Vulkan SDYG-1535 1500 кг
117 134 ₴
- Немає в наявності
- Код: SDYG-1535
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Гідравлічний електричний штабелер Vulkan SDYG-1535 - складське обладнання електричного типу з гідравлічною системою управління. Часто використовується для підйому і транспортування вантажів під час навантаження або вивантаження на складах, портах, вокзалах тощо. Також за допомогою штабелерів нерідко складають товари на невеликих складах і супермаркетах.
Призначення: переміщення вантажів, укладання їх на стелажі, штабелювання об'єктів один на одного.
Особливості підйомного обладнання Vulkan
- Оптимальне співвідношення ціни і якості
- Міцна сталева рама
- Надійні гідравлічні блоки
- Якісні колеса
Переваги штабелера Vulkan SDYG-1535
- Може піднімати вантаж вагою до 1500 кг
- Сталева рама захищена від зовнішнього впливу
- Нейлонове покриття коліс забезпечує відмінне зчеплення з поверхнею підлоги
- Міцні зварювальні шви
- Дозволяє піднімати вантажі на висоту до 3,5 м
- Посилені приводні ланцюги
- Надійна фіксація вантажів
- Надійні вила довжиною 110 см
- Стійкий і легкий в управлінні навіть при максимальних навантаженнях
Технічні характеристики штабелера Vulkan SDYG-1535
| Вантажопідйомність: | 1500 кг |
| Хв. Висота підйому: | 0,09 м |
| Макс. Висота підйому: | 3,5 м |
| Довжина вил: | 1,10 м |
| Радіус розвороту: | 1540 мм |
| Матеріал коліс: | нейлон |
| Розмір ведучих коліс: | 18х6 см |
| Розмір передніх коліс: | 8х7 см |
| Висота: | 238 см |
| Ширина: | 166 см |
| Вага: | 470 кг |
| Країна реєстрації бренду: | Україна |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Тип штабелера | Електричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 470 кг |
| Зовнішнє розширення вил | 320-710 мм |
| Внутрішнє розширення вил | 20-410 мм |
| Габарити | 1820x930x2400 мм |
| Вантажність | 1500 кг |
| Довжина вил | 1.1 м |
| Комплектація | штабелер |
| Макс.робоча висота | 3.5 м |
| Мін. робоча висота | 0.09 м |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Несамохідний |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 117 134 ₴


