
Монтажна алюмінієва одноступенева підставка SVELT CARGO (SCARGO01)
4 892 ₴
- В наявності
- Код: SCARGO01
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
- Монтажна підставка SVELT CARGO 1 ступінь з одностороннім підйомом підходить для інтенсивного професійного використання
- Надійна конструкція виготовлена з екструдованого рифленого алюмінію та професійних профілів
- Професійна монтажна підставка SVELT CARGO 1 щабель не піддається корозії
- Щаблі приварені до стійок для створення монолітної конструкції
- Підставка ідеально підходить для використання в майстернях, а також для доступу до вантажних платформ
- Забезпечено тривалий термін експлуатації
- Профільні боковини оснащені наконечниками з ПВХ
- Для безпечного підйому сходинки виконані плоскими
- Кожна сходинка має велику площу – 45х20 см
- При необхідності можна замовити останню сходинку розміром 50х20 см
- Сходинки в підставці розташовані з кроком 24 см
- Рифлення поверхні виключає ковзання під час підйому та спуску
- Опціонально можлива установка роликів для зручного переміщення
- За необхідності підставку можна оснастити поручнями
- Монтажна підставка SVELT CARGO 1 сходинка відрізняється високою стабільністю та легкістю використання
Технічні характеристики:
- Країна-виробник товару – Італія
- Тип платформи – монтажні підставки
- Сфера застосування – професійна
- Продукт відповідає стандарту – № 81/2008
- Матеріал – алюміній
- Розмір профілю – 25х25 мм
- Кількість сходинок – 1
- Робоча висота платформи – 2,2 м
- Висота майданчика – 25 см
- Максимальне навантаження – 150 кг
- Гарантія – 5 років
- Вага – 3 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Svelt |
| Вага | 1.2 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота в складеному стані | 0.32 м |
| Висота до платформи | 32 см |
| Довжина 1 секції | 35 см |
| Кількість секцій/сходин | 2*2 |
| Комплектація | Платформа |
| Макс. навантаження | 150 кг |
| Загальна кількість ступенів | 4 |
| Особливості | фіксувальні розтяжки |
| Розміри | 38x16x37 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Драбина двостороння |
| Ширина | 38 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 892 ₴
