
Одностороння стрем'янка для садово-городніх робіт SVELT AGRILUXE 8 сходинок (SAGRILUXE08)
11 648 ₴
- В наявності
- Код: SAGRILUXE08
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
- Одностороння стрем'янка для садово-городніх робіт призначена для професійного використання
- Професійні товстостінні алюмінієві профілі;
- Конструкція для інтенсивного використання;
- Опціонально - наконечники для проникнення в землю;
- Одностороння драбина для садово-городніх робіт стійко стоїть завдяки 3 точкам опори;
- Вузька верхня частина дозволяє не чіплятися за гілки;
Технічні характеристики:
- Країна-виробник товару - Італія
- Тип драбини та сходів – односторонні стрем'янки
- Сфера застосування – професійна
- Європейський сертифікат якості - UNI EN 131
- Матеріал – алюміній
- Розмір профілю – 67х27 мм
- Кількість сходинок - 8
- Загальна висота – 1.8 м
- Ширина – 82 см
- Максимальне навантаження - 150 кг
- Гарантія – 5 років
- Вага – 7.1 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Svelt |
| Вага | 4.7 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1.99 м мм |
| Висота в складеному стані | 1.99 м |
| Висота до платформи | 119 см |
| Довжина 1 секції | 200 см |
| Кількість секцій/сходин | 1*6 |
| Комплектація | Платформа |
| Макс. навантаження | 150 кг |
| Загальна кількість ступенів | 6 |
| Особливості | Протиковзкі ніжки |
| Розміри | 47x15x200 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Драбина одностороння |
| Ширина | 47 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 648 ₴

