
Трисекційна алюмінієва драбина SVELT ARGANELLO 3x16 сходинок (SARGANO16)
44 868 ₴
- В наявності
- Код: SARGANO16
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
- Трисекційна драбина SVELT ARGANELLO 3x16 сходинок з екструдованого алюмінію має кривошипно-шатунний механізм і шківи для спуску та підйому 2 верхніх секцій
- Модель драбини складається з трьох секцій;
- Трисекційна драбина SVELT ARGANELLO розкладається за допомогою лебідки;
- Драбина ковзає по вертикальній стіні завдяки колесам на кінці верхньої секції;
- Завдяки виготовленню з алюмінію модель має достатню легкість;
- Міцний метал здатний витримувати значні навантаження;
- Профіль сходинок зручний для підйому;
- Сходи з великою кількістю сходинок дозволяють підніматися на значну висоту;
- Сходи розраховані на тривалу експлуатацію;
- Гумові протиковзні опори;
- Надійне з'єднання профілів і сходинок;
- Лебідка і сталевий трос для регулювання висоти;
- Сходи стійкі до появи іржі;
- Трисекційні сходи SVELT ARGANELLO пройшли перевірку на відповідність італійським стандартам;
Технічні характеристики:
- Країна-виробник товару - Італія
- Тип сходів - трисекційні
- Сфера застосування - професійна
- Матеріал - алюміній
- Кількість сходинок - 3х16 сходинок
- Ширина базової секції - 51 см
- Ширина проміжної секції – 44.5 см
- Ширина останньої секції - 38 см
- Сходинки розташовані з кроком - 30 см
- Довжина в складеному стані – 4.5 м
- Ширина - 51 см
- Робоча висота в складеному стані – 6.5 м
- Робоча висота в розкладеному стані – 14.0 м
- Довжина в розкладеному стані – 12.15 м
- Максимальне навантаження - 150 кг
- Додатково – ролики, трос
- Гарантія – 3 роки
- Вага – 38 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Svelt |
| Вага | 13.2 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 6.5 м мм |
| Висота в складеному стані | 2.72 м |
| Довжина 1 секції | 272 см |
| Кількість секцій/сходин | 3*10 |
| Комплектація | комплект гвинтів і гайок, стабільний стабілізатор, паковання |
| Макс. навантаження | 150 кг |
| Загальна кількість ступенів | 30 |
| Особливості | фіксувальні розтяжки |
| Розмір профілю | 62x24x1.15 мм |
| Розміри | 44x16x272 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Трисекційна |
| Ширина | 43.5 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 868 ₴








