
Акумуляторний кущоріз Karcher HGE 2-18 (без АКБ и ЗП) (1.445-600.0)
3 999 ₴
- В наявності
- Код: 1.445-600.0
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний кущоріз Karcher HGE 2-18 з довжиною зрізу 45 см забезпечує бездротову та гнучку роботу завдяки своїй легкій конструкції та живленню від акумулятора.
Конструктивні особливості та переваги:
- Відсутність втоми в руках навіть під час тривалої роботи
- Лезо забезпечує точні результати різання
- Кришка управління захищає лезо та запобігає пошкодженню будівель і підлог
- Дворучний перемикач для запобігання випадковому увімкненню кущоріза
- Зручний та надійний хват навіть під час тривалої роботи
- Пристрій оснащений вбудованою в ручку петлею для підвішування, що дозволяє економити місце при зберіганні
- Зручне кріплення дозволяє безпечно транспортувати кущоріз в будь-яке місце і зберігати його після використання
- Технологія відображення даних в реальному часі за допомогою РК-дисплея: показує час, що залишився до закінчення роботи, час, що залишився до закінчення зарядки, та ємність батареї. Довговічні та потужні завдяки літій-іонним елементам.
- Пристрій може живитися від будь-якої батареї Karcher Battery Power 18 В
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду - Німеччина
- Країна походження - Німеччина
- Виробник - Karcher
- Тип – кущоріз
- Тип акумуляторного блоку – Li-Ion
- Напруга акумуляторного блоку – 18 В
- Акумуляторна платформа – 18 В
- Довжина ножа – 45 см
- Відстань між зубцями – 18 мм
- Тип ножа – штампований, з алмазним заточуванням
- Частота руху лез – 2450 ход/хв
- Захист: наявність захисного ковпачка на кінці леза для роботи поблизу стін і парканів.
- Продуктивність на одному заряді акумулятора - макс. 210 м² (2.5 Аh) / макс. 420 м² (5.0 Аh)
- Час роботи на одному заряді – макс. 35 хв (2.5 Аh) / макс. 70 хв (5.0 Аh)
- Маса (без аксесуарів) – 2.3 кг
- Габаритні розміри: 878 × 193 × 185 мм
- Гарантія – 24 місяці
Сфери застосування:
- Обрізка та формування кущів і живоплотів
- Оснащення:
- Рукоятка – поворотна
- Функція пиляння
- Направляюча
- Захист леза
- Гачок для зберігання
- Насадка для видалення зрізаних гілок і листя
Комплект поставки:
- Акумуляторний кущоріз Karcher HGE 2-18
- Захисний кожух для ножа
- Поставляється без акумулятора та зарядного пристрою
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Поставляється в картонній упаковці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Загальні | |
| Вага | 2.9 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза | 50 см |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Комплектація | Картонне паковання, набір аксесуарів |
| Максимальна ємність акумулятора | 5 А·год |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Регулювання рукоятки | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Рівень шуму | 82 дБ |
| Крок зубців | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 999 ₴






