
Односекційна алюмінієва приставна драбина SVELT EURO E1 10 сходинок (SCE10020)
4 240 ₴
- В наявності
- Код: SCE10020
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
- Односекційна драбина виготовлена з екструдованого алюмінієвого профілю
- Професійний екструдований алюмінієвий профіль призначений для інтенсивної експлуатації;
- Невелика вага драбини забезпечує простоту її транспортування;
- Навіть після тривалої експлуатації односекційна драбина не піддається корозії;
- Односекційна драбина SVELT EURO e1 пройшла тестування італійським POLITECNICO DI MILANO та німецьким TUV і відповідає європейським стандартам EN131;
- Для надійності кріплення поперечок до бічних стійок використано технологію «сендвіч»;
- Поперечини квадратного перетину профільовані для запобігання ковзанню;
- Оптимальна відстань між сходинками забезпечує зручність підйому та спуску;
- Бічні стійки з торців оснащені нековзними гумовими наконечниками;
Технічні характеристики:
- Країна-виробник товару - Італія
- Тип драбини - односекційна
- Сфера застосування - професійна
- Матеріал - алюміній
- Кількість сходинок - 10
- Ширина драбини – 42.3 см
- Сходинки розташовані з кроком - 28 см
- Розмір перерізу поперечини – 27х27 мм
- Розмір профілю – 57х27 мм
- Загальна довжина – 2.9 м
- Максимальне навантаження – 150 кг
- Гарантія – 5 років
- Вага – 5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Svelt |
| Вага | 2.6 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1.6 м мм |
| Висота в складеному стані | 1.6 м |
| Довжина 1 секції | 160 см |
| Кількість секцій/сходин | 1*6 |
| Комплектація | паковання |
| Макс. навантаження | 150 кг |
| Загальна кількість ступенів | 6 |
| Особливості | Протиковзкі ніжки |
| Розмір профілю | 71.5x20x1.5 мм |
| Розміри | 36x6x160 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Словакия |
| Тип | Приставна односекційна |
| Ширина | 36 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 240 ₴

