
Ключ ріжковий Whirlpower 24*27 мм (1241-1-2427)
352 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1241-1-2427
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ключ ріжковий Whirlpower 24x27 мм призначений для закручування та відкручування болтів, гайок та інших різьбових з'єднань під час побутових і професійних робіт. Інструмент виготовлений із міцної хром-ванадієвої сталі Cr-V, що забезпечує високу стійкість до навантажень, деформації та зношування. Кінці ключа розташовані під кутом 15° відносно рукоятки, що забезпечує зручний доступ до кріплення у важкодоступних місцях. Хромоване покриття захищає поверхню від корозії та продовжує термін служби.
Конструктивні особливості:
- Відповідність стандартам DIN 3110 та ISO 10102
- Кінці ключа розташовані під кутом 15° до рукоятки
- Виготовлений із хром-ванадієвої сталі Cr-V
- Хромоване покриття для захисту від корозії
- Стійкість до високих механічних навантажень
- Точна геометрія робочих поверхонь
- Підходить для побутового та професійного використання
Технічні характеристики:
- Виробник: Whirlpower
- Артикул: 1241-1-2427
- Тип: ріжковий ключ
- Матеріал: хром-ванадієва сталь (Cr-V)
- Вид покриття: хромоване
- Розмір ключа: 24 мм, 27 мм
- Довжина: 263 мм
- Клас: побутовий, професійний
- Призначення: для будинку, СТО
- Країна-виробник: Тайвань
- Стан товару: новий
Комплектація:
- Ключ ріжковий Whirlpower 24x27 мм (1241-1-2427)
- Упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpower |
| Країна виробник | Тайвань |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Тип ключа | двосторонній |
| Розмір min | 24 мм |
| Розмір max | 27 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 263 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ріжковий |
| Розмір ключа | 24*27 |
| Довжина пристрою | 263 мм |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 352 ₴
