
Трисекційна алюмінієва драбина SVELT EURO E3 8R (SCE3R010)
15 674 ₴
- В наявності
- Код: SCE3R010
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
- Може використовуватися як стрем'янка зі захисним пристосуванням і як приставна драбина;
- Належить до лінійки «середній клас» з компонентами «найкращі» (OTTIMI);
- Професійні профілі для інтенсивного використання (57/67/84/100/115 мм);
- Стабільне положення забезпечують великі опорні наконечники;
- Максимально комфортне складання та розкладання забезпечують ергономічні алюмінієві шарніри;
- Оснащена протиковзкими плоскими сходинками (27 мм);
- Ремені запобігають раптовому складанню;
- Передбачена деталь, що запобігає перекиданню третього компонента;
- Блокувальний важіль не дає секціям випадково складатися або висуватися;
- Трисекційна драбина SVELT EURO E3 8R має стандартні стабілізатори з нейлоновим посиленням, а також англійські ключі для встановлення стабілізатора
- Обмежувач висунення вище безпечної межі;
- Оснащена роликами для переміщення;
- Відповідає європейським стандартам UNI EN131;
Технічні характеристики:
- Країна-виробник товару - Італія
- Тип драбини - трисекційна
- Сфера застосування - професійна
- Матеріал - алюміній
- Кількість сходинок - 3х8 сходинок
- Ширина секції - 48 см
- Довжина в складеному стані – 2.4 м
- Робоча висота в складеному стані – 4.5 м
- Робоча висота в розкладеному стані – 7.0 м
- Довжина в розкладеному стані – 5.75 м
- Максимальне навантаження – 150 кг
- Додатково – ролики, стабілізатор
- Гарантія – 5 років
- Вага – 17.5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Svelt |
| Вага | 9.7 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 2.9 м мм |
| Висота в складеному стані | 0.89 м |
| Довжина 1 секції | 87 см |
| Кількість секцій/сходин | 4*3 |
| Комплектація | колеса — 2 шт., знижений стабілізатор — 2 шт., паковання |
| Макс. навантаження | 150 кг |
| Загальна кількість ступенів | 12 |
| Особливості | Транспортувальні колеса |
| Розмір профілю | 60*23 мм |
| Розміри | 96x45x21 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Ширина | 35 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 674 ₴





