
Плазморіз інверторний GTM CUT-100S LED живлення 400В (CUT-100S LED)
49 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: CUT-100S LED
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GTM CUT-100S LED - інверторна установка для повітряно-плазмового прямолінійного і фігурного різання чорних і кольорових металів. Апарат для плазмового різання CUT-100S LED генерує плазму за допомогою повітря, що проходить через спеціальний блок підготовки. Температура в місці різу досягає 15000 С, що дає змогу з легкістю різати найтвердіші метали.
Переваги плазморіза GTM CUT-100S LED
- IGBT-технологія
- Мікропроцесорне керування
- Великий кольоровий LED-екран із підсвічуванням
- Підходить для точного різу чорних і кольорових металів
- Живлення від мережі 400 В
- Безконтактний високочастотний підпал дуги
- 100 А - максимальний струм на виході плазмотрона
- 45мм / 30мм - максимальна товщина чорнового різу сталі / неіржавіючої сталі
- Робочий цикл при 40°С 100А-100%
- Просте та інтуїтивно зрозуміле налаштування робочих параметрів дуги
- Підтримка сили струму і напруги під навантаженням для стабільної дуги
- Примусове повітряне охолодження для тривалої роботи
- Вбудований блок підготовки повітря з манометром
- Функція Non-Touch Pilot Arc (безконтактний підпал дуги) - дає змогу використовувати CUT-100S у верстатах плазмового різання з ЧПК як джерело плазми
- Режим Grid-Cut - використовується для вирізання перфорованого листа металу або сітки
- Металевий корпус із захистом за стандартом IP21S
Комплектація
- Апарат плазмового різання GTM CUT-100S LED
- Плазмотрон 6 м
- Затискач маси з кабелем 2.5 м
- Блок підготовки повітря
- Посібник з експлуатації
- Картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13.2 кг |
| Клас захисту | IP21S |
| Клас ізоляції | H |
| Комплектація | інструкція з експлуатації,апарат плазмового різання, гарт із затискачем маси, Картонне паковання, доглядон |
| Макс. тиск | 0.3 - 0.65 МПа |
| Макс. струм зварювання | 50 А,60 А |
| Макс. чистове різання | 35 мм |
| Метод зварювання | Плазмовий різ |
| Мін. струм зварювання | 20 А |
| Потужність | 6.2 кВт,8.2 кВт |
| Напруга холостого ходу | 320 В,365 В |
| Особливості | LED-екран |
| Періодичність увімкнення | 30 % |
| Харчування | Від мережі 220 В, Від мережі 380 В |
| Запалювання дуги | безконтактний |
| Споживана потужність | 8.5 кВА,10.6 кВА |
| Витрата повітря | 250 л/хв літр/хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Струм зварювання | постійний |
| Товщина різу | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 500 ₴




