
Гвинтовий повітряний компресор 200 л GTM DLG5.5V масляний 380В/інверто/кожух (DLG5.5V WITH CLOSED CASE)
73 780 ₴
- Готово до відправки
- Код: DLG5.5V WITH CLOSED CASE
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GTM DLG5.5V - високопродуктивний компресор промислового класу в захисному кожусі з робочим тиском 8 бар для стиснення повітря або різних газів. Завдяки високій продуктивності та швидкості накачування підходить для більшості завдань у різних напрямках промисловості: від харчової до автомобільної або енергетичної. Ця модель живиться від електричної мережі 380 В і має вбудований інвертор для регулювання обертів двигуна та продуктивності
Основні переваги гвинтових компресорів GTM
- Висока ефективність
- Система фільтрації та висока якість повітря на виході
- Стабільність тиску
- Потужний двигун з мідною обмоткою
- Вбудований інвертор для регулювання обертів і продуктивності
- Низький рівень шуму
- Менше вібрацій
- Надійність і тривалий термін служби
- Можливість роботи на великих підприємствах
- Компактність і легкість в обслуговуванні
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Компресор GTM DLG5.5V
- Колеса для транспортування
- Інструкція
- Трубка для відведення масла
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Вага | 150 кг |
| Кількість обертів | 2950 об/хв |
| Об'єм ресивера | 200 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, колеса, трубка |
| Конструкція | Оливний |
| Потужність | 5.5 кВт |
| Номінальний тиск | 8 бар |
| Харчування | Від мережі 380 В |
| Пристрій | прямий |
| Швидкодія | 680 л/хв кг/ час |
| Розміри | 126x46x100 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип компресора | Гвинтовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 73 780 ₴


