
Одностороння алюмінієва стрем'янка SVELT REGINA+ на 8 сходинок (SREGI+08)
10 809 ₴
- В наявності
- Код: SREGI+08
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
- Одностороння стрем'янка SVELT REGINA+ з екструдованого алюмінію має складну конструкцію, зручну для зберігання:
- Ця модифікація стрем'янки відрізняється прямокутним профілем, що підвищує надійність драбини
- Сходинки приварені до опорних профілів, завдяки чому підвищується міцність конструкції;
- Для підвищення надійності нижня сходинка посилена ребрами жорсткості;
- Плоскі сходинки з неслизькою поверхнею;
- Невелика відстань між сходинками робить підйом легким;
- Опорні наконечники з ПВХ зафіксовані металевими елементами на алюмінієвих профілях;
- Високий верхній поручень робить роботу безпечною та комфортною;
- Верхні торцеві частини оснащені пластиковими заглушками;
- Стяжні елементи не дають драбині розкластися під час роботи;
- Виготовлена з алюмінію одностороння стрем'янка SVELT REGINA+ витримує максимальне навантаження;
- Армована платформа з поліпропілену;
- Платформа виконана з гаками, що перешкоджають довільному відкриттю;
- Одностороння стрем'янка SVELT REGINA+ має збільшені шарніри нової конфігурації з пофарбованої сталі;
- Зручний лоток для інструменту
Технічні характеристики:
- Країна-виробник товару - Італія
- Тип – односторонні стрем'янки
- Сфера застосування – професійна
- Європейський стандарт - UNI EN131
- Матеріал - алюміній
- Кількість сходинок - 8
- Висота майданчика – 1.85 м
- Передні стійки – 80 × 25 мм
- Задні стійки – 40 × 20 мм
- Глибина сходинки - 8 см
- Розміри платформи: 30 × 25.5 см
- Робоча висота – 3.89 м
- Ширина – 56.5 см
- Відстань між сходинками – 25 см
- Висота поручня – 60 см
- Загальна висота – 2.7 м
- Додаткові характеристики – лоток для інструменту 26×7×3 см
- Максимальне навантаження – 150 кг
- Гарантія – 5 років
- Вага – 10.0 кг
Комплект поставки:
- Одностороння алюмінієва стрем'янка SVELT REGINA+
- Упакована в термоусадочну плівку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Svelt |
| Вага | 5.5 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота в складеному стані | 1.85 м |
| Висота до платформи | 109 см |
| Кількість секцій/сходин | 1*5 |
| Макс. навантаження | 150 кг |
| Загальна кількість ступенів | 5 |
| Особливості | дуга безпеки, пластикикова поличка |
| Розмір профілю | 40*20 мм |
| Розміри | 185x46x13 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Драбина одностороння |
| Ширина | 46 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 809 ₴






