
Телескопічні тактичні військова драбина SVELT Telesteps (SRESCUEB)
60 453 ₴
- В наявності
- Код: SRESCUEB
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
- Телескопічна тактична військова драбина SVELT Telesteps — унікальна модель драбини, призначена для одночасного підйому по ній 3 осіб;
- Створена для використання спеціальними загонами швидкого реагування (поліція та військові) ;
- Телескопічна тактична військова драбина SVELT Telesteps розкладається за кілька секунд;
- Складається автоматично одним натисканням на кнопки другого щабля;
- Захист від защемлення пальців;
- Чорний колір драбини не виділяє її під час нічних операцій;
- Екстремальна вантажопідйомність;
- Драбину можна використовувати як ноші;
- Виготовлена з міцної труби трикутного перетину;
- Матеріал — анодований алюміній з фітингами з пластику, армованого скловолокном;
- Телескопічна тактична військова драбина Telesteps SVELT не піддається скручуванню та згинанню;
- Відповідає вимогам EN 1147;
- Є індикатор висоти;
- Протиковзке покриття сходинок;
- Завдяки своїй компактності поміщається в невеликому транспорті;
- Зручно переносити під пахвою завдяки ручці;
Технічні характеристики:
- Країна-виробник товару - Італія
- Тип драбини - телескопічна
- Сфера застосування - професійна
- Матеріал - алюміній
- Кількість сходинок – 13
- Ширина – 47 см
- Відстань між сходинками – 30 см
- Висота в складеному вигляді – 1.17 м
- Робоча висота в складеному стані – 4.1 м
- Робоча висота в розкладеному стані – 5.0 м
- Максимальне навантаження - 500 кг
- Глибина сходинок - 5 см
- Гарантія – 24 місяці
- Вага – 19.2 кг
Комплект поставки:
- Телескопічна тактична військова драбина SVELT Telesteps
- Упакована в термоусадочну плівку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Svelt |
| Вага | 6.2 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 2.6 м мм |
| Висота в складеному стані | 0.75 м |
| Кількість секцій/сходин | 1*9 |
| Комплектація | паковання |
| Макс. навантаження | 150 кг |
| Загальна кількість ступенів | 9 |
| Особливості | Протиковзкі ніжки |
| Розміри | 47x8x76 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Телескопічна |
| Ширина | 47 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 453 ₴









