
Односекційна драбина SVELT V1 8 сходинок (SVETV110)
6 569 ₴
- В наявності
- Код: SVETV110
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
- Односекційна драбина SVELT V1 призначена для професійного використання;
- Приставна драбина виготовлена з профілів зі склопластику;
- Сходинки виготовлені з екструдованого алюмінію;
- Поперечини мають неслизьку рифлену поверхню для запобігання ковзанню ніг;
- Завдяки використанню склопластику драбина може застосовуватися для робіт поблизу кабелів, розеток та інших джерел електроенергії;
- Легка та міцна драбина оснащена неслизькими наконечниками;
- Сходинки міцно з'єднані з профілями драбини;
- Оптимальна відстань між сходинками сприяє зручному підйому або спуску;
- Ергономічна форма опорних наконечників забезпечить зручність установки драбини та запобіжить ковзанню;
- Невелика вага драбини полегшить транспортування;
- Компактна товщина драбини полегшує зберігання;
Технічні характеристики:
- Країна-виробник товару – Італія
- Тип драбини – односекційна
- Сфера застосування – професійна
- Матеріал – алюміній + скловолокно
- Кількість сходинок – 8
- Ширина основи – 42 см
- Відстань між сходинками – 28 см
- Загальна висота – 2.3 м
- Робоча висота драбини – 4.0 м
- Максимальне навантаження – 150 кг
- Перетин сходинок: 27 × 27 мм
- Гарантія – 5 років
- Вага – 6.3 кг
Комплект поставки:
- Односекційні сходи SVELT V1
- Упаковані в термоусадочну плівку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Svelt |
| Вага | 2.6 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1.6 м мм |
| Висота в складеному стані | 1.6 м |
| Довжина 1 секції | 160 см |
| Кількість секцій/сходин | 1*6 |
| Комплектація | паковання |
| Макс. навантаження | 150 кг |
| Загальна кількість ступенів | 6 |
| Особливості | Протиковзкі ніжки |
| Розмір профілю | 71.5x20x1.5 мм |
| Розміри | 36x6x160 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Словакия |
| Тип | Приставна односекційна |
| Ширина | 36 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 569 ₴

