
Двосекційна драбина SVELT V2 2x14 сходинок (SVETV240)
33 174 ₴
- В наявності
- Код: SVETV240
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
- Профілі зі склопластику (fiberglass) розраховані на професійне використання;
- Драбина підійде операторам, які працюють поблизу кабелів, розеток та джерел електроенергії;
- Для стійкості передбачені збільшені опорні наконечники;
- Модель протестована CEI-EN-50528;
- Для складання та розкладання передбачені ергономічні алюмінієві шарніри;
- Сходинки мають неслизьку рифлену поверхню;
- Для запобігання випадковому розкладанню передбачені стягувальні ремені;
- Важіль блокування запобігає мимовільному складанню або висуванню секцій;
- Стабілізатор дозволяє збільшити стійкість драбини;
- Сходинки міцно закріплені на несучих профілях;
- Для установки стабілізатора передбачені англійські ключі;
- Передбачена система безпеки, що не дозволяє висуватися секції вище допустимої безпечної межі;
- Полегшити переміщення по стіні дозволяють ролики;
Технічні характеристики:
- Країна-виробник товару - Італія
- Тип драбини - двосекційна
- Сфера застосування – професійна
- Сертифікація - EN131, CEI EN 50528
- Матеріал – алюміній + скловолокно
- Кількість сходинок - 2 × 14 сходинок
- Висота в складеному вигляді – 4.1 м
- Висота як драбини – 4.0 м
- Висота як приставних – 7.15 м
- Ширина 1-ї секції – 49 см
- Ширина 2-ї секції – 42 см
- Електроізоляція: 1000 В змінного струму / 1500 В постійного струму
- Розмір профілю стійок: 90 × 32 см
- Перетин сходинок: 27 × 27 мм
- Максимальне навантаження – 150 кг
- Додатково – ролики, стабілізатор
- Гарантія – 5 років
- Вага – 30 кг
Комплект поставки:
- Двосекційна драбина SVELT V2
- Упакована в термоусадочну плівку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Svelt |
| Вага | 9.7 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 2.9 м мм |
| Висота в складеному стані | 0.89 м |
| Довжина 1 секції | 87 см |
| Кількість секцій/сходин | 4*3 |
| Комплектація | колеса — 2 шт., знижений стабілізатор — 2 шт., паковання |
| Макс. навантаження | 150 кг |
| Загальна кількість ступенів | 12 |
| Особливості | Транспортувальні колеса |
| Розмір профілю | 60*23 мм |
| Розміри | 96x45x21 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Ширина | 35 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 174 ₴







