
Двостороння стрем'янка SVELT V6 2x6 сходинок (SVETV610)
14 723 ₴
- В наявності
- Код: SVETV610
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
- Професійна двостороння стрем'янка SVELT V6 2x6 сходинок, виготовлена зі скловолокна, підходить для операторів, які працюють поблизу кабелів, розеток або інших джерел електричної енергії;
- Двостороння стрем'янка розрахована на професійне використання;
- Стрем'янка має двосторонній підйом;
- Невелика відстань між сходинками забезпечить зручний підйом і спуск;
- Плоска поверхня сходинок має рельєф, що запобігає ковзанню ніг;
- Глибина сходинок з екструдованого алюмінію зручна для ніг;
- Профілі витримують максимальне навантаження;
- Посилені ергономічні гумові наконечники з ПВХ забезпечать стійкість драбини;
- Для надійності опорні наконечники зафіксовані на профілях зі склопластику;
- Двостороння стрем'янка SVELT V6 відповідає європейським стандартам;
- Посилення сходинок ребрами жорсткості дозволить уникнути ефекту коливань;
- Мимовільному розкладанню стрем'янки перешкоджають сталеві планки безпеки;
- Двостороння стрем'янка компактно складається, завдяки чому полегшується зберігання;
Технічні характеристики:
- Країна-виробник товару – Італія
- Тип – двосторонні стрем'янки
- Сфера застосування – професійна
- Європейський стандарт – UNIEN 131
- Матеріал – алюміній + скловолокно
- Кількість сходинок – 2 × 6
- Передні стійки – 82 × 30 мм
- Задні стійки – 82 × 30 мм
- Глибина сходинки – 8 см
- Робоча висота – 3.4 м
- Відстань між сходинками – 25 см
- Загальна висота – 1.4 м
- Максимальне навантаження – 150 кг
- Гарантія – 5 років
- Вага – 10.2 кг
Комплект поставки:
- Двостороння стрем'янка SVELT V6
- Упакована в термоусадочну плівку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Svelt |
| Вага | 6.1 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1.3 м мм |
| Висота в складеному стані | 1.4 м |
| Висота до платформи | 130 см |
| Довжина 1 секції | 141 см |
| Кількість секцій/сходин | 2*6 |
| Комплектація | Платформа |
| Макс. навантаження | 150 кг |
| Загальна кількість ступенів | 12 |
| Особливості | фіксувальні розтяжки |
| Розмір профілю | 40x20x1.2 мм |
| Розміри | 512x16x141 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Словакия |
| Тип | Драбина двостороння |
| Ширина | 51 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 723 ₴




