
Акумуляторна газонокосарка Makita 36 В LM001CZ (без АКБ і ЗП) (LM001CZ)
71 921 ₴
- В наявності
- Код: LM001CZ
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
- Використовується лише у поєднанні з рюкзаками PDC01 / PDC1200 / PDC1500 за допомогою роз'єму.
- BLDC — безщітковий двигун постійного струму
- М'який старт
- Постійний контроль швидкості
- 2 швидкісні режими роботи
- Режим «без навантаження» автоматично знижує швидкість двигуна під час холостого ходу, щоб усунути вібрацію корпусу машини.
- Режим з низьким рівнем шуму забезпечує швидкість обертання (2500 об/хв) завдяки контролю постійної швидкості
- Регулювання висоти зрізу одним важелем
- Замок від дітей
- Електричне гальмо
- Індикатор наповнення контейнера для трави
- Регулювання висоти ручки (2 етапи)
- Колеса з вбудованим кульковим підшипником для додаткової міцності
- Технологія XPT - підвищена стійкість до пилу та вологи
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду - Японія
- Країна походження - Китай
- Виробник - Makita
- Тип – газонокосарка
- Джерело живлення – акумулятор
- Напруга акумулятора – 36 В
- Вихідна потужність – 1600 Вт
- Ємність акумулятора – не комплектується
- Тип акумулятора – Li-ion
- Тип двигуна - безщітковий
- Довжина ножа - 53 см
- Рекомендована площа скошування - 6900 м²
- Висота скошування: 20 - 100 мм / 10 положень
- Кількість обертів: 2300 - 2800 об/хв
- Клас захисту - IPX4
- Ріжуча система – роторна
- Регулювання висоти скошування – синхронне
- Насадки – лопатевий ніж
- Матеріал деки – сталь
- Самохідна – так
- Швидкість руху: 2.5 – 5 км/год
- Об'єм травозбірника - 70 л
- Матеріал травозбірника - тканина
- Діаметр передніх коліс - 230 мм
- Діаметр передніх коліс - 230 мм
- Рівень шуму: звуковий тиск — 81.0 дБ(A)
- Рівень шуму: звукова потужність - 92.0 дБ(A)
- Рівень шуму: похибка (K) - 3.0 дБ(A)
- Рівень вібрації: косіння 2.5 м/с²
- Рівень вібрації: похибка (K) - 1.5 м/с²
- Габаритні розміри: 1625х675х1010 мм
- Вага – 49.5 кг
Комплект поставки:
- Акумуляторна газонокосарка Makita 36 В LM001CZ
- Поставляється без акумулятора та зарядного пристрою
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Мульчування | Так |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 28 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Автоматичне регулювання швидкості кота | Немає даних |
| Бічний викид | Ні. |
| Висота стрижки, мін-макс | 20-100 мм |
| Габарити | 1870х580х920 мм |
| Заповнений індикатор | Немає даних |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Побутовий |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Комплектація | Ніж для трави,травозбірник |
| Макс. ширина захоплення | 53 см |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимальна ємність акумулятора | не комплектується |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга акумулятора | 18+18 В В |
| Оберти двигуна | 3000 об/хв |
| Об'єм резервуара | 70.0 л куб. м |
| Площа прибирання | 800 кв.м |
| Регулювання рукоятки | Так |
| Коригування швидкості | Да |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Самохідна |
| Країна торгової марки | Японія |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Акумуляторна |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип запуску | Електростартер, Ручний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 71 921 ₴





