
Акумуляторний телескопічний висоторіз Bosch UniversalChainPole 18 без АКБ та ЗП (06008B3101)
6 858 ₴
- В наявності
- Код: 06008B3101
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Просте обрізання дерев з рівня землі без використання сходів. UniversalChainpole 18 легко ріже гілки в недоступних іншим чином місцях завдяки телескопічній рукоятці та поворотній головці. Прекрасно збалансована, легка та ергономічна конструкція зводить до мінімуму навантаження на руки та плечі, у той час як захист наконечника та завзятий вимикач забезпечують максимальний контроль за різкою та підрізкою. Автоматична мастила ланцюга та індикатор рівня масла гарантують безперебійну роботу інструменту та досягнення необхідних результатів. Використовуйте акумуляторну пилку Universal Chainpole 18 для безперервної обрізки без пошкодження дерев.
Обрізання важкодоступних гілок без зусиль
-
Телескопічна рукоятка дозволяє обрізати велику зону, стоячи землі
-
Легка ергономічна конструкція зводить до мінімуму навантаження на руки та плечі
-
Захист наконечника та завзятий вимикач для покращення контролю при різанні та підрізуванні
-
Для безперервного різання без пошкодження гілок
-
Індикатор рівня оливи та автоматичне змащення ланцюга для плавного ходу
Комплектация:
- Акумуляторний телескопічний висоторіз Bosch UniversalChainPole 18
- Олива для змащення ланцюга 60 мл
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Автоматичне змащування ланцюга | Да |
| Автоматичне розтягнення ланцюга | Да |
| Вага | 3.6 кг |
| Довжина пристрою | 2.6 м |
| Кількість акумуляторів | 1 шт |
| Кількість ланок | 56 |
| Комплектація | Акумулятор 1 шт., Зарядний пристрій, коробка, зачіп, мастило для ланцюгової пили |
| Максимальна ємність акумулятора | 2.5 Ачас |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Да |
| Розмір шини | 20 см/8 дюйма |
| Швидкість ланцюга | 4 м/с |
| Стан товару | Новий |
| Країна-виробник | Китай |
| Телескопічна ручка | Да |
| Тип | Висоторіз |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Товщина ланки | 1.1 мм |
| Тріумф ланцюга | електронна |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Крок ланцюга | 1/4 дюйма |
- Ціна: 6 858 ₴

