
Ножиці по металу ручні Stanley FatMax 0-14-206 прямі
1 857 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0-14-206
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Ножиці по металу Stanley FatMax 0-14-206 - ручний інструмент для прямого різу листового металу товщиною не більше 1.2 мм.
Сфера застосування: ножиці для різання металу часто використовуються на виробництві; під час виготовлення різних виробів з листового металу; на будівництві або під час ремонту; для монтажних, демонтажних робіт; на СТО.
Переваги ножиць по металу Stanley FatMax 0-14-206
- Леза з хромомолібденової сталі мають титанове покриття і забезпечують якісний різ
- Ресурс експлуатації розрахований на 47000 циклів (різів), що відмінно підходить для інтенсивного використання
- Рукоятки Xtreme з двокомпонентними накладками забезпечують підвищений комфорт і надійне утримування інструменту під час роботи
- Зворотний механізм після різу швидко повертає руків'я ножиць у вихідне положення
- Блокування ножиць в закритому положенні для більш безпечного транспортування і зберігання
- Дизайн інструменту дозволяє легко виймати ножиці з поясної сумки, а також не чіпляється об обрізки металу при різанні
Характеристики ножиць по металу Stanley FatMax 0-14-206
| Тип ножиць: | по листовому металу |
| Тип різу: | прямий |
| Товщина холоднокатаної сталі: | до 1.2 мм |
| Товщина нержавіючої сталі: | до 0.7 мм |
| Довжина леза: | 45 мм |
| Загальна довжина інструменту: | 250 мм |
| Вага: | 380 г |
| Країна торгової марки: | США |
| Країна-виробник: | Бельгія |
5 причин купити ножиці по металу в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку України
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині ТД Укрсервіс можна купити ручні професійні ножиці для різки листового металу Stanley FatMax 0-14-206. Компанія Укрсервіс - авторизований дилер ТМ Stanley на території України. Вся продукція якісна і поставляється по офіційним каналам. Якщо вас цікавлять ціни на професійні ножиці по металу, менеджери нададуть детальну консультацію і допоможуть вибрати хороші ножиці по металу. У каталозі сайту ви також можете знайти актуальні ціни, уточнити наявність на складі і переглянути правдиві відгуки про ножицях по металу Stanley FatMax 0-14-206.
Доставка проводиться по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина пристрою | 250 мм |
| Матеріал леза | Cr-Mo |
| Призначення | прямий |
| Стан товару | Новий |
| Тип | на листовому металі |
| Товщина різу | 1.2 мм |
- Ціна: 1 857 ₴

