
Газонокосарка акумуляторна безщіткова STIGA Collector543AEKit (collector543aekit)
29 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: collector543aekit
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
- Газонокосарка акумуляторна входить в нашу лінійку Experience, ефективно доглядає за великими садами
- Працює від акумулятора E-Power 440, розробленого і протестованого STIGA в Італії, а оскільки вона працює від батареї, ви отримуєте безшумність і зручність бездротової газонокосарки
- Один важіль дає змогу вибирати між шістьма різними варіантами висоти косіння, а його велика ширина косіння 41 см забезпечує швидке й ефективне косіння
- Трава збирається в гібридний травозбірник об'ємом 60 л
- Тут міцний пластиковий верх у комплекті зі зручним індикатором заповнення шухляди та текстильним мішком під ним забезпечує гарне ущільнення вирізок
- Коли роботу буде зроблено, просто вийміть і спустошіть, відкиньте регульовану ручку вперед і приберіть косарку ще на день
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду - Швеція
- Країна походження - Словаччина
- Виробник - STIGA
- Тип - газонокосарка
- Тип газонокосарки - акумуляторна
- Напруга акумулятора - 48 В
- Ємність акумулятора - 4 Аh
- Тип акумулятора - Li-Ion
- Тип двигуна - безщітковий
- Рекомендована площа косіння - 400 м²
- Ширина косіння - 41 см
- Мінімальна висотка косіння - 22 мм
- Максимальна висота косіння - 65 мм
- Положення ножа - 6
- Регулювання висоти зрізу - централізоване
- Бічний викид трави - немає
- Режим мульчування - ні
- Привід руху (самохідна) - ні
- Матеріал корпусу - сталь
- Об'єм травозбірника - 60 л
- Корпус травозбірника: тканинно-пластиковий
- Діаметр передніх коліс - 200 мм
- Діаметр задніх коліс - 200 мм
- Підшипники коліс, передні/задні - так
- Вага - 22 кг
- Габаритні розміри: 137х67х123 см
- Гарантія - 36 місяців
Комплект поставки:
- Газонокосарка акумуляторна безщіткова STIGA Collector543AEKit
- Акумулятор 48Вх4Аh - 1 шт
- Зарядний пристрій - 1 шт
- Травозбірник - тканинно-пластиковий
- Комплект кріпильних елементів
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Мульчування | Так |
| Об'єм травозбірника | 60 л |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 22 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 48 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Бічний викид | Ні. |
| Висота стрижки, мін-макс | 22-65 мм |
| Заповнений індикатор | Да |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | акумулятор, зарядний пристрій, Картонне паковання |
| Макс. ширина захоплення | 41 см |
| Максимальна ємність акумулятора | 4 А·год |
| Матеріал | сталь/пластик |
| Матеріал бака | Пластик, тканина |
| Площа прибирання | 400 кв.м |
| Коригування висоти | синхронна |
| Регулювання рукоятки | Так |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Несамохідна |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Країна-виробник | Словакия |
| Щаблі висоти стрижки | 6 |
| Тип | Акумуляторна |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип запуску | Електростартер, Ручний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 999 ₴








