
Насос дренажний фекальний з подрібнювачем Aquatica 2.0 кВт 380 л/хв (773393)
1 740 ₴
- Немає в наявності
- Код: 773393
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Насоси даної серії обладнані різальним механізмом і можуть застосовуватися для: відкачування забруднених рідин, які можуть містити сторонні предмети побутового використання, відведення дощових стоків з підвалів, гаражів, водовідведення з затоплених земельних ділянок, відведення побутових стічних вод, відведення забруднених стоків води на невеликих очисних спорудах тощо.
Насосна частина:
- Корпус насоса: чавун
- Вал двигуна: нержавіюча сталь AISI 304;
- Робоче колесо: чавун;
- Вихідний патрубок: технополімер;
- Ріжучий механізм: легована сталь;
- Поплавковий вимикач забезпечує автоматичне увімкнення та вимкнення насосів даної серії в залежності від рівня води.
Електродвигун:
- Тип двигуна: асинхронний, закритого типу із вбудованим в обмотку термозахистом;
- Обмотка статора: мідь;
- Напруга: 220-240 В;
- Частота: 50 Гц;
- Клас ізоляції: В;
- Клас захисту: IP68.
- Довжина кабелю: 6 м;
- Продуктивність: 380 л/хв;
- Напір 12 м.
Умови застосування
- Максимальна температура рідини, що перекачується: +40 ºC;
- Глибина занурення під дзеркало води: 5 м;
- Максимальний діаметр частинок у зваженому стані: 10 мм;
- Водневий показник води (pH): 6.5 – 8.5;
- Загальна мінералізація води: не більше ніж 1500 г/м³;
- Термін гарантійного обслуговування: 18 місяців.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Вага | 18.5 кг |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота напору | 16 м |
| Габарити | 252x191x510 мм |
| Глибина занурення | 5 м |
| Діаметр патрубка | 2 дюйми |
| Клас захисту | IP68 |
| Комплектація | Картонне паковання |
| Макс. розмір частинок | 35 мм |
| Материал насоса | чавун |
| Особливості | подрібнювач, вимикач |
| Призначення | каналізація |
| Швидкодія | 22800 л/год кг/ час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 740 ₴



