
Алюмінієва односекційна драбина на 15 сходинок UNOMAX VIRASTAR (VSL015)
4 463 ₴
- В наявності
- Код: VSL015
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
- Драбина виготовлена на виробничій лінії, яка розташована в Україні;
- Для боковин і сходинок використано якісний алюмінієвий профіль;
- Поперечини мають всебічне рифлення, що виключає небажане ковзання під час підйому та спуску;
- Застосовано сучасний автоматичний спосіб кріплення поперечин до боковин;
- Приставна драбина завжди готова до експлуатації;
- Завдяки використанню алюмінієвого сплаву драбина не іржавіє з часом;
- Торці боковин оснащені захисними заглушками;
- Для експлуатації приставної драбини необхідна опора об стіну або іншу поверхню;
- Алюмінієва односекційна драбина на 15 сходинок UNOMAX VIRASTAR має просту, але надійну конструкцію;
- Приставна драбина може зручно зберігатися біля стіни, на підлозі або під стелею на підвісах;
- Драбину можна перевозити на даху, на багажнику автомобіля, із застосуванням спеціальних кріплень;
Технічні характеристики:
- Країна-виробник товару - Україна
- Тип драбини - односекційна
- Сфера застосування - напівпрофесійна
- Матеріал - алюміній
- Кількість сходинок - 15
- Загальна висота – 4.2 м
- Ширина – 35.0 см
- Розмір профілю напрямних – 70х20 мм
- Розмір профілю ступеня – 30х30 мм
- Товщина стінки профілю – 1.3 мм
- Розмір стабілізатора – 900 мм
- Робоча висота сходів – 5.65 м
- Максимальне навантаження – 150 кг
- Гарантія – 1 рік
- Вага – 6.8 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Virastar |
| Вага | 9.7 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 2.9 м мм |
| Висота в складеному стані | 0.89 м |
| Довжина 1 секції | 87 см |
| Кількість секцій/сходин | 4*3 |
| Комплектація | колеса — 2 шт., знижений стабілізатор — 2 шт., паковання |
| Макс. навантаження | 150 кг |
| Загальна кількість ступенів | 12 |
| Особливості | Транспортувальні колеса |
| Розмір профілю | 60*23 мм |
| Розміри | 96x45x21 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Ширина | 35 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 463 ₴








