
Алюмінієва трисекційна драбина 3х12 сходинок TRIOMAX VIRASTAR (VTL312)
11 052 ₴
- В наявності
- Код: VTL312
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
- Алюмінієва трисекційна драбина 3х12 сходинок TRIOMAX VIRASTAR — продукт українського виробництва;
- одна трисекційна драбина має кілька робочих положень;
- Алюмінієва трисекційна драбина 3х12 сходинок TRIOMAX VIRASTAR може розкладатися в:
- Альфа-драбину (перевернута літера У),
- Двосторонню драбину,
- Приставну драбину з усіма висунутими вгору секціями,
- Одну окрему секцію як приставну драбину + Ʌ-подібну драбину;
- У конструкції передбачений широкий стабілізатор для стійкості;
- На стабілізаторі є протиковзкі опорні наконечники;
- Стяжні атмосферостійкі стрічки страхують від надмірного розсування секцій;
- Міцні металеві напрямні для багаторазового висунення секцій;
- Всі торці боковин оснащені захисними заглушками;
- Металеві гаки утримують секції разом, коли драбина складена для транспортування або зберігання;
- Кожна поперечина має всебічне рифлення проти ковзання рук і ніг;
- Алюмінієва трисекційна драбина 3х12 сходинок TRIOMAX VIRASTAR має надійне кріплення сходинок і боковин;
Технічні характеристики:
- Країна-виробник товару - Україна
- Тип драбини та стрем'янки - трисекційні
- Сфера застосування - напівпрофесійна
- Матеріал - алюміній
- Кількість сходинок - 3х12 сходинок
- Довжина у складеному стані – 3.36 м
- Ширина – 45 см
- Розмір профілю напрямних – 70х20 мм
- Розмір профілю ступеня – 30х30 мм
- Довжина стабілізатора – 1.2 м
- Робоча висота у складеному стані – 4.35 м
- Робоча висота у розкладеному стані – 7.5 м
- Довжина у розкладеному стані – 7.3 м
- Максимальне навантаження – 150 кг
- Гарантія – 1 рік
- Вага – 17.3 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Virastar |
| Вага | 13.2 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 6.5 м мм |
| Висота в складеному стані | 2.72 м |
| Довжина 1 секції | 272 см |
| Кількість секцій/сходин | 3*10 |
| Комплектація | комплект гвинтів і гайок, стабільний стабілізатор, паковання |
| Макс. навантаження | 150 кг |
| Загальна кількість ступенів | 30 |
| Особливості | фіксувальні розтяжки |
| Розмір профілю | 62x24x1.15 мм |
| Розміри | 44x16x272 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Трисекційна |
| Ширина | 43.5 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 052 ₴








