
Алюмінієво-сталева стрем'янка VIRASTAR NOVA STEEL 4 сходинки (VSN204)
1 836 ₴
- В наявності
- Код: VSN204
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
- Алюмінієво-сталева стрем'янка VIRASTAR NOVA STEEL призначена для напівпрофесійного та побутового використання:
- Стрем'янка зміцнена, але не важка завдяки поєднанню матеріалів;
- Боковини драбини виготовлені зі сталі;
- Сходинки зроблені з алюмінію;
- На сталеві боковини нанесено порошкову фарбу;
- Лакофарбове покриття захищає сталеву поверхню від корозії;
- Алюмінієво-сталева стрем'янка VIRASTAR NOVA STEEL має полегшену конструкцію завдяки алюмінієвим сходинкам;
- Надійне міцне з'єднання сходинок з боковинами за допомогою заклепок;
- Вгорі розташована сталева робоча площадка;
- Сходинки та площадка мають протиковзке рифлення;
- У серію стрем'янок входять моделі з кількістю сходинок від 3 до 10;
Технічні характеристики:
- Країна-виробник товару – Україна
- Тип – стрем'янки односторонні
- Сфера застосування – напівпрофесійна
- Матеріал – алюміній + сталь
- Кількість сходинок – 4
- Висота майданчика – 0.76 м
- Передні стійки – 30×20 мм
- Задні стійки – 30×20 мм
- Глибина сходинки – 8 см
- Розміри платформи: 26×26 см
- Робоча висота – 2.76 м
- Ширина – 42 см
- Висота поручня – 60 см
- Загальна висота – 1.37 м
- Максимальне навантаження – 150 кг
- Гарантія – 1 рік
- Вага – 5.95 кг
Комплект поставки:
- Алюмінієво-сталева стрем'янка VIRASTAR NOVA STEEL
- Упакована в термоусадочну плівку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Virastar |
| Вага | 5.5 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота в складеному стані | 1.85 м |
| Висота до платформи | 109 см |
| Кількість секцій/сходин | 1*5 |
| Макс. навантаження | 150 кг |
| Загальна кількість ступенів | 5 |
| Особливості | дуга безпеки, пластикикова поличка |
| Розмір профілю | 40*20 мм |
| Розміри | 185x46x13 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Драбина одностороння |
| Ширина | 46 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 836 ₴







