
Ланцюгова бензинова пила STIGA CS750 (CS750)
15 998 ₴
- Готово до відправки
- Код: CS750
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
- Бензопила STIGA CS750 стане незамінним і надійним помічником у будівельних роботах, допоможе в найкоротші терміни заготовити запас дров і навести порядок на дачних ділянках (можна рубати дерева діаметром до 45 см).
- Двотактний двигун, потужна антивібраційна система, зручна конструкція ідеально збалансовані, тому забезпечать надійну роботу інструменту та точний розпил.
- Повітряний фільтр знаходиться у вільному доступі, тому без проблем можна самостійно контролювати стан бензопили, що значно економить кошти та час (не потрібно зайвий раз звертатися до технічних служб ремонту).
- Завдяки натягувачу, розташованому з бічного боку, можна самостійно регулювати ступінь натягу ланцюга.
- Автоматична подача масла дозволяє зменшити утворення іржі та забезпечити довговічність інструменту.
- Додаткові комплектуючі (ємність для змішування бензину, напилок, лійка з фільтром), які йдуть у комплекті з бензиновою ланцюговою пилкою CS750, забезпечать зручну та безперебійну роботу.
- Інтуїтивно зрозуміле користування, кришка стартера, гальмо ланцюга з магнієвого сплаву – пріоритети даного інструменту.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду – Швеція
- Країна походження – Китай
- Виробник – STIGA
- Тип – ланцюгова пила
- Тип пили – бензинова
- Двигун – бензиновий, 2-тактний
- Потужність двигуна – 2.0 кВт
- Потужність – 2.7 к.с.
- Об'єм двигуна – 46.5 см³
- Швидкість руху ланцюга – 23.1 м/с
- Об'єм паливного бака – 0.46 л
- Об'єм масляного бака – 0.26 л
- Довжина шини – 45 см
- Крок ланцюга – 0.325
- Вага – 6.6 кг
- Габаритні розміри: 881х275х315 мм
- Гарантія – 24 місяці
Комплект поставки:
- Бензинова ланцюгова пила STIGA CS750
- Шина
- Ланцюг
- Ключ-викрутка
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Вага | 5.8 кг |
| Тип двигуна | Двотактний |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне змащування ланцюга | Да |
| Кількість ланок | 66 |
| Комплектація | Картонне паковання,ключ, зачіп, шина |
| Потужність | 1900 Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 2.58 л.с |
| Об'єм бака для змащення ланцюга | 0.26 л |
| Об'єм двигуна | 38.5 см3 |
| Об'єм паливного бака | 0.49 л |
| Розмір шини | 40 см / 16 дюймів |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Побутовий |
| Тріумф ланцюга | інерційний |
| Крок ланцюга | 0.325 дюйма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 998 ₴









