
Коса акумуляторна безщіткова DeWALT DCMST561P1
17 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: DCMST561P1
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коса акумуляторна безщіткова DCMST561P1 – ефективний та гранично простий в експлуатації інструмент. Паливних сумішей та фільтрів для роботи коси не потрібно. Продуктивність гарантована на рівні бензинової техніки, при цьому працює інструмент від Li-Ion акумулятора без ефекту пам'яті напругою 18 В та ємності 5А/год.
Особливості акумуляторної коси
- Безщітковий двигун-редуктор гарантує високий момент, що крутить, і надійну підтримку швидкості під час навантажень. Відрізняється витривалістю та дуже економно витрачає заряд АКБ.
- Розташування двигуна нижнє.
- Матеріал штанги алюміній, виконання пряме.
- М'яка додаткова ручка виконана в кільцевій формі для максимального комфорту оператора під час роботи.
- Інноваційний механізм складання петель забезпечує зручне зберігання та перенесення інструменту. Довжина скорочується на 40%.
- Косильний елемент - волосінь діаметром 2 мм, подача волосіні автоматична.
- Ширина косіння 36 см.
- Площа обробки до 6 соток
- Автономність та відсутність вихлопних газів.
- Порівняно невелика вага (4.1 кг).
- У комплект поставки входить зарядний пристрій та Li-Ion акумулятор.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Тип | Тример |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.1 кг |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 1730x235x150 мм |
| Діаметр волосіні | 2 мм |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, АКБ і ЗП,гарантія, Картонне паковання, кокоса, косильна головка з волосінню |
| Максимальна ємність акумулятора | 5 А·год |
| Штанги | Алюміній |
| Оберти двигуна | 6000 об./хв |
| Оснастка | Косильна головка |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип ременя | не скомпільовано |
| Форма рукоятки | D-подібна |
| Ширина захоплення волосіні | 360 мм |
| Ширина захоплення ножа | не комплектується |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 199 ₴









