
Торцювальна пила Bosch Professional GCM 254 D (0601B53000)
15 799 ₴
- В наявності
- Код: 0601B53000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості та переваги:
- Ця торцювальна пила призначена для виконання багаторазових і точно відтворюваних розрізів у деревині та алюмінії, вона ідеально підходить для теслярів, склярів, покрівельників та інших фахівців.
- Покращений контроль під час пиляння різних матеріалів забезпечується знімним подовжувачем столу
- Незмінно точні пропили за допомогою добре видимої лазерної лінії
- Спрощення точного відтворення пропилів завдяки лінійці
- Великі пропили з найвищою точністю завдяки можливості розсування до 310 мм
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду – Німеччина
- Країна-виробник – Китай
- Виробник – Bosch
- Клас – Professional
- Тип: торцювальна пила (настільна)
- Тип двигуна – щітковий
- Джерело живлення – від мережі 230 В / 50 – 60 Гц
- Потужність двигуна – 1800 Вт
- Діаметр диска – 254 мм
- Продуктивність різу при 0° – 90 × 310 мм
- Продуктивність різу при косому розпилі 45° – 90 × 210 мм
- Продуктивність різання при нахилі 45° – 45 × 310 мм
- Регулювання кута косого розпилу: 47° L / 52° R
- Регулювання кута нахилу: 45° L / 45° R
- Діаметр посадкового отвору – 30 мм
- Обороти холостого ходу - 4800 об/хв
- Підтримка постійних обертів під навантаженням – немає
- Протяжка - немає
- Наявність лазера - так
- Підсвічування - немає
- Плавний пуск - так
- Підключення до пилососа - так
- Регулювання обертів – немає
- Рівень звукового тиску - 98 дБ (A)
- Рівень звукової потужності - 109 дБ (A)
- Похибка K - 3 дБ
- Вага – 17.9 кг
- Гарантія – 36 місяців
- Габаритні розміри: 574х779х645 мм
Комплект поставки:
- Торцювальна пила Bosch Professional GCM 254 D
- Пилозбірник
- Пильний диск Optiline Wood – 1 шт.
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Глибина пропилу під кутом 45 | 48 мм |
| Кількість обертів | 5500 об./хв об/хв |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, затискач, Картонне паковання, пиляльний диск |
| Макс. глибина пропилювання | 70 мм |
| Макс. діаметр диска | 216 мм |
| Макс. кут нахилу | 47 |
| Макс. кут повороту пили | 60 |
| Макс. ширина пропилювання | 312 мм |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Да |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Функція протяжки | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 799 ₴









