
Акумуляторна ланцюгова пила Metabo MS 18 LTX BL 25 (без АКБ і ЗП) (601595850)
7 931 ₴
- В наявності
- Код: 601595850
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
- Легка та потужна акумуляторна ланцюгова пила 18 В з ідеальним балансом для комфортного догляду за деревами
- Потужний безщітковий двигун дозволяє виконувати роботи швидко та максимально ефективно
- Високоякісна ріжуча насадка «Oregon SpeedCut Nano»: вузький пропил для значно більшої кількості розрізів на одному заряді акумулятора
- Максимальний захист користувачів завдяки запобіжному вимикачу, що запобігає випадковому запуску, та механізму швидкої зупинки ланцюга у разі віддачі
- Високий рівень комфорту роботи завдяки компактній конструкції та невеликій вазі порівняно з бензиновими ланцюговими пилами
- Пильний ланцюг легко натягувати та замінювати за допомогою закріпленого на корпусі інструменту для натягування
- Автоматичне змащування ланцюга та прозорий резервуар для масла для зручної перевірки та доливання масла
- Міцний зубчастий упор з металу для оптимального ведення та пиляння без великих зусиль
- До 80 швидких пропилів деревини твердих порід Ø 80 мм на одному заряді акумулятора (акумуляторний блок LiPOWER 18 В/4.0 Аh)
- Екологічний та тихий завдяки режиму роботи від акумулятора, що дозволяє використовувати прилад також у зонах, які вимагають тиші
- Безліч марок, одна акумуляторна система: цей продукт сумісний з усіма акумуляторними блоками на 18 В та зарядними пристроями марок CAS
ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Цю ланцюгову пилу можуть використовувати виключно досвідчені арбористи, які пройшли відповідне навчання. Використання без відповідного навчання може призвести до важких травм.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду – Німеччина
- Країна походження – Китай
- Виробник – Metabo
- Тип: ланцюгова пила
- Тип двигуна – безщітковий
- Джерело живлення – акумулятор
- Тип акумуляторного блоку – LiPOWER
- Тип кріплення акумулятора – слайдер
- Напруга акумуляторного блоку – 18 В
- Ємність акумулятора – не комплектується
- Швидкість руху ланцюга – 11.5 м/с
- Довжина шини - 25 см
- Кількість ланок – 46
- Форма зубців пильної ланцюга - заокруглений профіль / низький профіль
- Крок ланцюга – 0.325"
- Товщина ланцюга - 1.1 мм
- Вага без акумуляторного блоку – 2.2 кг
- Вага з акумуляторним блоком – 2.8 кг
- Гарантія – 36 місяців
Комплект поставки:
- Акумуляторна ланцюгова пила Metabo MS 18 LTX BL 25
- Поставляється без акумулятора та зарядного пристрою
- Пильна шина Oregon SpeedCut Nano 25 см
- Пилкова ланцюг Oregon SpeedCut Nano 25 см (0.325" LP / 1.1 мм)
- Захист пилкової ланцюга
- Комбінований ключ
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Вага | 2 кг |
| Рівень шуму | 90 дБ |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Живлення | Акумулятор |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Автоматичне змащування ланцюга | Да |
| Автоматичне розтягнення ланцюга | Ні. |
| Клас | Побутовий |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість ланок | 39 |
| Комплектація | аксесуари, Картонне паковання, штанга |
| Максимальна ємність акумулятора | не комплектується |
| Плавний запуск | Да |
| Розмір шини | 15 см/6 дюймів |
| Швидкість ланцюга | 5 м/с |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Товщина ланки | 1.1 мм |
| Крок ланцюга | 1/4 дюйма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 931 ₴







