
Акумулятор Mowox BA 533 62 В 2.5 Ah (10000079)
4 999 ₴
- В наявності
- Код: 10000079
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
- Усередині 62 В акумуляторного блоку є 15 комірок, які забезпечують високий експлуатаційний ресурс.
- Зарядний пристрій моделі BC 135 заряджає акумулятор на 2.5 Аh за 45 хв.
- На пластиковому корпусі є прогумовані вставки.
- Літій-іонний акумулятор — оригінальна, потужна батарея для живлення 62-вольтових інструментів лінійки Mowox Pro.
- Акумулятор без ефекту пам'яті, тому може заряджатися, коли вам це необхідно.
- Міцний і легкий акумулятор, надійно фіксується в акумуляторному відсіку інструменту.
- В акумуляторі передбачений світлодіодний індикатор з 4 лампочками, який вказує на поточний рівень заряду.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду - Німеччина
- Країна походження – Китай
- Бренд: Mowox
- Тип – акумулятор
- Тип акумулятора – Li-Ion
- Тип кріплення - слайдер
- Ємність акумулятора – 2.5 Ah
- Напруга акумулятора – 62 В
- Час зарядки акумулятора від 0 до 100% – 45 хв
- Світлова індикація – є
- Матеріал корпусу – пластик
- Гарантія – 6 місяців
- Призначено для: акумуляторних садових інструментів Mowox
- Вага – 1.3 кг
Комплект поставки:
- Акумулятор Mowox BA 533 62V 2.5 Ah
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Поставляється в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MOWOX |
| Вага | 0.95 кг |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 143x90x86 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Кількість акумуляторів | 1 шт |
| Комплектація | Картонне паковання |
| Максимальна ємність акумулятора | 8 Агод |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Тип | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 999 ₴
