
Зарядний пристрій Mowox ВC 135 62V (10000038)
2 999 ₴
- В наявності
- Код: 10000038
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
- Оригінальний пристрій швидкого заряджання сумісний з 62-вольтовими акумуляторами Mowox, які живлять бездротові садові інструменти.
- Високопотужний пристрій з оптимальним зарядним струмом ефективно заряджає літій-іонні батареї даної лінійки від 2.5 до 5 Ah.
- Елементи живлення не мають ефекту пам'яті, тому можуть заряджатися незалежно від поточного рівня заряду.
- Вбудована електроніка запобігає перезарядженню та коротким замиканням.
- Є світлодіодний індикатор робочого стану акумулятора.
- Продукція малошумна та безпечна, відповідає європейським стандартам.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду – Німеччина
- Країна походження – Китай
- Бренд: Mowox
- Тип – зарядний пристрій
- Джерело живлення – від мережі 230 В / 50 – 60 Гц
- Потужність – 350 Вт
- Тип акумулятора, що заряджається – Li-Ion
- Тип кріплення акумулятора – слайдер
- Ємність акумулятора: 2.5 – 5.0 Ah
- Зарядний струм – 4 А
- Напруга акумулятора – 62 В
- Час зарядки акумулятора ємністю 2.5 Ah – від 0 до 100% – 45 хв
- Час зарядки акумулятора ємністю 4.0 Ah - від 0 до 100% - 70 хв
- Час зарядки акумулятора ємністю 5.0 Ah - від 0 до 100% - 75 хв
- Світлова індикація – є
- Матеріал корпусу – пластик
- Гарантія – 6 місяців
- Призначено для: акумуляторних садових інструментів Mowox
- Вага – 1.8 кг
Комплект поставки:
- Зарядний пристрій Mowox ВC 135 62V
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Поставляється в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MOWOX |
| Тип | Зарядний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 180x150x80 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Комплектація | Картонне паковання |
| Напруга акумулятора | 36 В В |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴
