
Бензинова газонокосарка Mowox PM 4650 SHW (10000226)
8 999 ₴
8 998 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10000226
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
- На самохідну газонокосарку встановлено двигун з верхнім розташуванням клапанів, який економно використовує паливо, розвиває до 2800 об/хв.
- У косарній деці встановлено гострий ніж, який за один прохід захоплює 460 мм.
- Очищення елементів ріжучої системи відбувається легко та зручно завдяки вбудованій технології EasyClean.
- Корпус газонокосарки виготовлений з листової сталі, яка стійка до корозії, ультрафіолету, пошкоджень.
- Рукоятка налаштовується відповідно до уподобань користувача, складається для зручного переміщення та зберігання садової машини.
- Оригінальна газонокосарка бренду Mowox відповідає європейським стандартам, ергономічна.
- Має розширений функціонал: косіння, збір у травозбірник, викид убік, мульчування (4-в-1).
- Є легкий доступ до таких елементів управління, як ручний стартер, 10-позиційний важіль для регулювання висоти скошування тощо.
- На травозбірнику встановлений індикатор, за допомогою якого зручно стежити за його рівнем заповнення.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду – Німеччина
- Країна походження – Китай
- Бренд: Mowox
- Тип – бензинова газонокосарка
- Двигун – Mowox DG500
- Тип двигуна – 4-тактний / 1-циліндровий
- Марка палива – АІ-92/АІ-95
- Рекомендований тип масла – SAE 10W-30, SAE 10W-40
- Потужність двигуна – 1.9 кВт
- Потужність двигуна – 2.58 к.с.
- Номінальні оберти двигуна – 2800 об/хв
- Об'єм двигуна – 131 м³
- Об'єм паливного бака – 0.9 л
- Об'єм бака для масла – 0.5 л
- Електричний стартер – немає
- Ширина косіння – 46 см
- Рекомендована площа косіння – 1400 м²
- Мінімальна висота косіння – 25 мм
- Максимальна висота косіння – 75 мм
- Положення ножа – 10
- Регулювання висоти зрізу – центральне
- Бічний викид трави – так
- Режим мульчування – так
- Привід руху (самохідний) – так
- Матеріал корпусу – сталь
- Об'єм травозбірника – 60 л
- Корпус травозбірника: текстиль + пластик
- Діаметр передніх коліс – 180 мм
- Діаметр задніх коліс – 280 мм
- Підшипники коліс, передні/задні – так
- Вага – 30.5 кг
- Гарантія – 24 місяці
Комплект поставки:
- Бензинова газонокосарка Mowox PM 4650 SHW
- Травозбірник: тканинно-пластиковий – 1 шт.
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MOWOX |
| Об'єм травозбірника | 70 л |
| Тип | Газонокосарка |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 40 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм паливного бака | 1 л |
| Тип запуску | Електростартер |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Бічний викид | Да |
| Висота стрижки, мін-макс | 25-80 мм |
| Габарити | 162х73х125.5 см |
| Заповнений індикатор | Да |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | дефлектор, Картонне паковання, комплект для мульчування,травозбірник |
| Макс. ширина захоплення | 53 см |
| Матеріал | Алюміній/сталь |
| Матеріал бака | Пластик, тканина |
| Потужність | 3200 Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 4.3 л.с |
| Мульчування | З мульчуванням |
| Оберти двигуна | 2900 об./хв |
| Об'єм двигуна | 196 см3 |
| Об'єм бака для олії | 0.47 л |
| Площа прибирання | 2000 кв.м |
| Коригування висоти | синхронна |
| Регулювання рукоятки | Так |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Самохідна |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Країна-виробник | Словакия |
| Щаблі висоти стрижки | 5 |
| Тип двигуна | 4-тактний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 998 ₴


