
Акумуляторна газонокосарка Mowox EM 5162 SX-Li (АКБ і ЗП) (10000191)
13 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 10000191
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
- Професійна газонокосарка працює від літій-іонного, запатентованого акумулятора напругою 62 В, що входить до комплекту.
- Потужний безщітковий двигун — довговічний і малошумний, приводить у дію колеса та сталевий ніж.
- Висота скошування залежить від типу трави та ділянки, а також від уподобань оператора.
- Садова машина косить траву, збирає її в контейнер, викидає вбік або перетворює травяні залишки на мульчу.
- Органічний компост підживлює ґрунт, захищає коріння трави від морозів взимку та від посухи влітку.
- Рукоятка ергономічної форми має гумові накладки, захист від необдуманого ввімкнення, 3 ступені регулювання по висоті.
- Дека газонокосарки виготовлена з якісної сталі. Матеріал стійкий до механічних пошкоджень, ультрафіолетового випромінювання, вологи.
- Самохідний апарат потребує мінімальних зусиль з боку оператора, достатньо лише направляти газонокосарку в потрібний бік.
- На рукоятці є індикатор, який у реальному часі інформує про стан заряду робочої батареї.
- Газонокосарка на XXL колесах з кульковими підшипниками плавно переміщається по садовій ділянці.
- Для компактного зберігання ви можете скласти ручку, поставити конструкцію вертикально.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду – Німеччина
- Країна походження – Китай
- Бренд: Mowox
- Тип – акумуляторна газонокосарка
- Напруга акумулятора – 62 В
- Потужність двигуна – 1300 Вт
- Ємність акумулятора – 4.0 Аh (248 Вт/год)
- Час заряджання акумулятора від 0 до 100% – 70 хв
- Тип акумулятора – Li-Ion
- Тип двигуна – безщітковий
- Рекомендована площа косіння – 900 м²
- Ширина косіння – 51 см
- Максимальні оберти двигуна – 2700 об/хв
- Мінімальна висота косіння – 25 мм
- Максимальна висота косіння – 75 мм
- Положення ножа – 7
- Регулювання висоти зрізу – централізоване
- Бічний викид трави – так
- Режим мульчування – так
- Система запуску – електричний стартер
- Привід руху (самохідний) – так
- Матеріал корпусу – сталь
- Об’єм травозбірника – 60 л
- Корпус травозбірника: текстиль + пластик
- Діаметр передніх коліс – 180 мм
- Діаметр задніх коліс – 250 мм
- Вага – 28.9 кг
- Гарантія – 24 місяці
- Габаритні розміри: 990х570х440 мм
Комплект поставки:
- Акумуляторна газонокосарка Mowox EM 5162 SX-Li
- Акумулятор BA 534 62V, 4.0 Ah – 1 шт.
- Зарядний пристрій BC 135
- Травозбірник
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MOWOX |
| Об'єм травозбірника | 50 л |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 48 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Бічний викид | Ні. |
| Висота стрижки, мін-макс | 25-75 мм |
| Заповнений індикатор | Да |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | акумулятор, зарядний пристрій, Картонне паковання |
| Макс. ширина захоплення | 42 см |
| Максимальна ємність акумулятора | 5 А·год |
| Матеріал бака | тканинний |
| Мульчування | З мульчуванням |
| Площа прибирання | 400 кв.м |
| Коригування висоти | синхронна |
| Регулювання рукоятки | Так |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Несамохідна |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Країна-виробник | Словакия |
| Щаблі висоти стрижки | 6 |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип запуску | Електростартер, Ручний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 999 ₴
