
Інвертор зварювальний аргонодуговий PATON MasterTIG-200 AC/DC (1036020012)
66 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1036020012
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Промисловий інверторний зварювальний апарат MasterTIG-200 AC/DC призначений для зварювання постійним, змінним, імпульсним і імпульсно-постійним струмом широкого спектру матеріалів: алюмінію, алюмінієвих сплавів, деталей і матеріалів зі сталі, кольорових металів і мідних сплавів (основний режим — TIG). Апарат також може працювати в режимах точкового зварювання (режим SPOT) і зварювання покритими штучними електродами (режим ММА). У режимі CLEAN апарат забезпечує очищення деталей з нержавіючої сталі і зварних швів від оксидів, кольорів побігалості, а також полірування виробів з нержавіючої сталі. Для роботи в режимі CLEAN необхідно додатково придбати спеціальну електролітичну рідину для пасивації високолегованих сталей. Без неї очищення і полірування нержавіючої сталі з використанням даної функції неможливе.
Особливості зварювальних інверторів PATON
- Надійні та зручні в експлуатації
- Висока продуктивність
- Хороша система захисту
- Великий термін використання
Переваги PATON MasterTIG-200 AC/DC
- Гарантія 2 роки
- 100% продукції проходить повний цикл перевірки
- Режим очищення та полірування нержавіючої сталі
- Система стабілізації роботи при великих довготривалих перепадах напруги в мережі живлення від 160 В до 260 В
- Унікальне співвідношення масогабаритних характеристик з високою потужністю
Комплектація
- Інвертор зварювальний аргонодуговий PATON MasterTIG-200 AC/DC
- TIG зварювання AC DC
- Щітка для очищення та полірування PATON BRUSH
- Пальник аргонодуговий ABITIG 26, 4 м
- Мідний кабель (3 м) з клемою «маса» Abicor Binzel МК300
- Штуцер для швидкознімного з'єднання газового шланга
- Інструкція з експлуатації
- Фірмовий гофрокороб PATON
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Paton |
| Вага | 12.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту | IP23 |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, гартована безліччю, Картонне паковання, пальник, штуцер,щітка |
| Макс. струм зварювання | 200 А |
| Метод зварювання | MMA,TIG |
| Мін. струм зварювання | 5 А |
| Напруга холостого ходу | 60 - 80 В |
| Періодичність увімкнення | 40 % |
| Харчування | Від мережі 230 В |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Інвертор зварювальний TIG |
| Струм зварювання | імпульсний, стійко-постійний, перемінний, постійний |
- Ціна: 66 499 ₴





