
Акумуляторна ланцюгова пила Mowox ECS 4062 Li (АКБ і ЗП) (10000087-26)
10 999 ₴
- В наявності
- Код: 10000087-26
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості Mowox ECS 4062 Li:
- Бездротовий електроінструмент напівпрофесійного типу працює від 62-вольтової батареї.
- Літій-іонний акумулятор захищений від надмірного розряду, перегріву та перевантаження.
- Натяг ланцюга здійснюється вручну, без додаткового інструменту.
- Вбудована система автоматично подає масло на ланцюг. Це подовжує термін експлуатації оснащення та ланцюгової пилки в цілому.
- Садова пилка ергономічної форми виготовлена з якісних матеріалів, відповідає європейським стандартам.
- Механізм розвиває високу частоту обертів і швидкість руху ланцюга для максимально продуктивного розпилювання деревини різних порід.
- 40-сантиметрова шина дозволяє ефективно працювати з великими заготовками.
- Прискорена зупинка руху ланцюга (протягом 3 секунд) гарантує безпеку оператора.
- Безщітковий двигун стійкий до промислового застосування, розвиває високий ККД, не вимагає частого технічного обслуговування, як щітковий аналог.
- Картер має спеціальний індикатор для своєчасної заправки маслом.
Особливості акумулятора Mowox BA 533:
- Усередині 62 В акумуляторного блоку є 15 комірок, які забезпечують високий експлуатаційний ресурс.
- Зарядний пристрій моделі BC 135 заряджає акумулятор на 2.5 Аh за 45 хв.
- На пластиковому корпусі є прогумовані вставки.
- Літій-іонний акумулятор — оригінальна, потужна батарея для живлення 62-вольтових інструментів лінійки Mowox Pro.
- Він не має ефекту пам'яті, тому може заряджатися, коли вам це необхідно.
- Міцний і легкий (1.3 кг) BA 533 надійно фіксується в акумуляторному відсіку інструменту.
- Світлодіодний індикатор з 4 лампочками, який вказує на поточний рівень заряду.
Особливості зарядного пристрою Mowox ВC 135 62V:
- Оригінальний швидкозарядний пристрій сумісний з 62 В акумуляторами Mowox, які живлять бездротові інструменти для саду.
- Високопотужний пристрій (350 Вт) з оптимальним зарядним струмом (4 А) ефективно заряджає літій-іонні батареї даної лінійки від 2.5 до 5 Аh.
- Елементи живлення не мають ефекту пам'яті, тому можуть заряджатися незалежно від поточного рівня заряду.
- Модель зарядного пристрою ВС 135 всього за 45 хв зарядить від 0 до 100% батарею ємністю 2.5 Аh, за 70 хв на 4 Аh і за 75 хв акумулятор на 5 Аh.
- Вбудована електроніка запобігає перезарядженню та коротким замиканням.
- Є світлодіодний індикатор робочого стану акумулятора.
- Продукція малошумна та безпечна, відповідає європейським стандартам.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду – Німеччина
- Країна походження – Китай
- Бренд: Mowox
- Тип – пила
- Напруга акумулятора – 62 В
- Тип двигуна – безщітковий
- Ємність акумулятора – 2.5 Ah
- Тип акумулятора – Li-Ion
- Тип кріплення акумулятора – слайдер
- Крок ланцюга – ⅜"
- Ширина паза – 1.1 мм
- Довжина шини – 40.0 см
- Кількість ланок – 56 шт.
- Регулювання натягу ланцюга – безключове (SDS)
- Розташування двигуна – поздовжнє (бічне)
- Швидкість ланцюга – 20 м/сек
- Кількість обертів – 11000 об/хв
- Натяг пилки – без додаткового інструменту
- Гарантований рівень потужності звуку, LWA – 91 дБ (А)
- Об'єм масляного бака – 0.15 л
- Змащування ланцюга – автоматичне
- Контроль: Візуальний індикатор (прозоре віконце)
- Швидкий запуск – так
- Захист від випадкового увімкнення – так
- Гальмо ланцюга – так
- Маса (з акумулятором) – 5.0 кг
- Гарантія – 24 місяці
Комплект поставки:
- Акумуляторна ланцюгова пила Mowox ECS 4062 Li
- Акумулятор Mowox BA 533 62V 2.5 Ah – 1 шт.
- Зарядний пристрій Mowox ВC 135 62V
- Ланцюг
- Шина
- Захисний кожух
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MOWOX |
| Вага | 5.81 кг |
| Рівень шуму | 88 дБ |
| Живлення | Акумулятор |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Автоматичне змащування ланцюга | Да |
| Автоматичне розтягнення ланцюга | Да |
| Індикація заряджання | Немає |
| Клас | Побутовий |
| Кількість акумуляторів | 1 шт |
| Кількість ланок | 45 |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, Aкумулятор 1 шт., гарантійний талон, Зарядний пристрій, Картонне паковання, ланцюг, шина |
| Максимальна ємність акумулятора | 5 А·год |
| Об'єм бака для змащення ланцюга | 0.18 л |
| Плавний запуск | Да |
| Розмір шини | 30 см/12 дюймів |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Товщина ланки | 1.3 мм |
| Тріумф ланцюга | електронна |
| Крок ланцюга | 3/8 дюйма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 999 ₴




