
Акумуляторний кущоріз Mowox EHT 6362 Li (без АКБ і ЗП) (10000086)
3 499 ₴
- В наявності
- Код: 10000086
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
- Компактний та ергономічний кущоріз допоможе впоратися з обрізанням гілок різної складності.
- Безщітковий двигун постійного струму живиться від 62-вольтової батареї, яку слід придбати окремо.
- Літій-іонні батареї захищені від глибокого розряду та перевантаження, не мають ефекту пам'яті, тому можуть заряджатися при будь-якому рівні заряду.
- 2-швидкісний інструмент безшумний, інтуїтивно зрозумілий у роботі, має систему швидкої зупинки лез.
- Його легко утримувати обома руками, оскільки основна рукоятка поворотного типу.
- Потужний кущоріз з 2-ступінчастою коробкою передач стане в нагоді в надзвичайно складних умовах.
- Електроінструмент має алюмінієвий тримач леза, довговічний BL-мотор, що не потребує технічного обслуговування.
- Ріжуче оснащення за кілька секунд зупиняє хід, є функція антиблокування ножа.
- Для комфортного зберігання та переміщення кущоріза є захисний чохол.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду – Німеччина
- Країна походження – Китай
- Бренд: Mowox
- Тип – акумуляторний кущоріз
- Напруга акумулятора – 62 В
- Тип двигуна – безщітковий
- Ємність акумулятора – не комплектується
- Тип акумулятора – Li-Ion
- Тип кріплення акумулятора – слайдер
- Принцип косіння – безпечні ножі з протилежним рухом
- Частота ходу на холостих обертах: 0 - 1500 ход/хв
- Частота обертів двигуна: 0 – 4300 / 0 - 6300 об/хв
- Гарантований рівень звукового тиску LpA – 86 дБ
- Гарантований рівень звукової потужності LwA – 96 дБ
- Довжина леза – 63 см
- Особливості – регулювання обертів
- Максимальна товщина різу – 24 мм
- Телескопічна штанга – немає
- Маса (без обладнання для пиляння) – 3.8 кг
- Гарантія – 24 місяці
- Габаритні розміри: 1230х250х225 мм
Комплект поставки:
- Акумуляторний кущоріз Mowox EHT 6362 Li
- Зарядний пристрій та акумулятор, у комплект не входять
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MOWOX |
| Загальні | |
| Вага | 3.3 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи в режимі Boost на 4 А·год | 120 мин |
| Час роботи в режимі Boost на 5 А·год | 140 мин |
| Висота зубів | 22 мм |
| Довжина леза | 55 см |
| Індикація заряджання | Немає даних |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 1500 хід/хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонне паковання, чохол для леза |
| Максимальна ємність акумулятора | 2.5 - 5 Ачас |
| Напруга акумулятора | 36 В В |
| Регулювання рукоятки | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Рівень шуму | 87 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 499 ₴

