
Мийка високого тиску Idrobase Transformer (ZX.2803-HR-TS)
159 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: ZX.2803-HR-TS
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Idrobase Transformer ZX.2803-HR-TS - професійний апарат для чищення поверхонь від забруднення за допомогою води під високим тиском. Призначена для використання у промислових та побутових умовах до 8 годин на день. Ця модель працює від мережі 380 В і споживає 7,5 кВт потужності. На виході видає 900 літрів води за годину під тиском до 200 бар. Корпус виготовлений з термоформованого полістиролу та встановлений на раму з нержавіючої сталі.
Основні переваги Idrobase Transformer:
- Професійне обладнання для прибирання
- 8 годин - час роботи в день
- Просте управління
- Рама із хромованої сталі, захищена прозорою фарбою.
- Корпус із термоформованого полістиролу
- Насос промислового класу
- Електрична панель з термомагнітним вимикачем
- 5-метровий електричний неопреновий кабель
- IP56 - високий клас захисту
- Система Total Stop - надійний захист від перевантаження
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Мийка високого тиску Idrobase Transformer ZX.2803-HR-TS
- Шланг високого тиску R1 5/16" 10м, з швидким гвинтовим з`єднанням;
- Професійний пістолет з швидким поворотним шаровим з`єднанням F;
- Насадка 700 мм;
- Форсунка високого тиску з високою щільністю факела, 25°.
- Комплект для ТО помпи високого тиску.
- Інструкція
- Картонна коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Idrobase |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 88 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шланга | 10 м |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | насадка,пістолет, форсунка, шланг |
| Макс. тиск | 200 бар |
| Макс. температура | 40 C |
| Матеріал | сталь/полістирол |
| Матеріал помпи | Латунь |
| Потужність двигуна | 5500 Вт |
| Харчування | Від мережі 380 В |
| Розміри | 81x59x102 см |
| Витрата води | 900 л/год |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Італія |
| Тип | Мийка |
| Тип двигуна | Електричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 159 999 ₴



