
Акумуляторний безщітковий фрезер Bosch GKF 18V-8 Professional (без АКБ і ЗП) (06016C2000)
11 700 ₴
- В наявності
- Код: 06016C2000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
- Це найкомпактніша за висотою акумуляторна кантова фреза в класі 18 В, яка забезпечує винятковий контроль однією рукою, зменшує навантаження на верхню частину тіла та мінімізує втому навіть під час тривалої професійної роботи.
- Потужний безщітковий двигун забезпечує стабільну продуктивність, порівнянну з мережевими інструментами, і значно збільшує термін служби при інтенсивній експлуатації.
- Широкий діапазон регулювання обертів дозволяє ідеально підбирати швидкість для обробки будь-яких матеріалів — від м'якої деревини та пластику до твердих порід, ламінату та композитів.
- Найкраща у своєму класі система пиловідведення з окремими адаптерами для обробки країв та поверхні гарантує чисте робоче місце, чудову видимість лінії різу та комфорт у будь-яких умовах.
- Прецизійне мікрометричне регулювання глибини в поєднанні зі зручною блокуванням шпинделя hands-free робить налаштування та заміну оснащення неймовірно швидкими та точними.
- Ергономічний корпус з низьким центром ваги та продуманим хватом перетворює складні завдання з обробки крайок, зняття фасок, вибору пазів та декоративного фрезерування на легкий і приємний процес.
- Подвійне LED-підсвічування ефективно освітлює зону різу, особливо корисне в погано освітлених місцях і при тонких оздоблювальних роботах.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду – Німеччина
- Виробник – Bosch
- Тип – фрезер для обробки крайок
- Тип двигуна – безщітковий
- Тип живлення – від акумулятора
- Напруга акумулятора – 18 В
- Тип акумулятора – Li-ion
- Ємність акумулятора – не комплектується
- Тип кріплення акумулятора – слайдер
- Максимальна висота ходу фрези – 34 мм
- Кількість обертів холостого ходу: 10000 – 30000 об/хв
- Діаметр цангового патрона: 6, 8 мм і ¼"
- Регулювання обертів - так
- Фіксатор шпинделя - так
- Захист від повторного запуску - так
- Захист від перевантаження - так
- LED-підсвічування – так
- Рівень вібрації - 2.5 м/с²
- Рівень звукового тиску - 87 дБ(А)
- Довжина - 95 мм
- Ширина - 101 мм
- Висота - 168 мм
- Вага з акумуляторним блоком - 1.1 кг
- Гарантія – 36 місяців
Комплект поставки:
- Акумуляторний безщітковий фрезер Bosch GKF 18V-8 Professional
- Поставляється без акумулятора та зарядного пристрою
- Паралельний упор
- Цанга 8 мм з накидною гайкою
- Адаптер відведення пилу для поверхневого фрезерування
- Адаптер відведення пилу для крайового фрезерування
- Захисний щиток від стружки
- Ключ 17 мм
- Поставляється в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Вага | 1.1 кг |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Діаметр цанги | 6,8 |
| Ємність акумулятора | не комплектується А·год |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 10000 — 30000 об/хв об/хв |
| Комплектація | інструкція з експлуатації,адаптер, хайка, гарантійний талон, Картонне паковання,паралельний упор, постачається без акумулятора та зарядного пристрою, цанга 6 мм, цанга 8 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Крайковий |
| Хід фрези | 34 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 700 ₴









