
Мийка високого тиску Idrobase Traktor (ZX.2768-HR-TS)
145 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: ZX.2768-HR-TS
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мийка високого тиску Idrobase Traktor - професійний мийний апарат для активного використання в сільському господарстві. Дана модель ідеально підходить для прибирання середніх і великих площ.
Призначення: використовується для миття забрудненої сільськогосподарської техніки, аграрного обладнання, сільськогосподарських споруд і т. д.
Переваги Idrobase Traktor
- Міцна рама із сталі з хромуванням збільшеної товщини
- Корпус миття виготовлений з полістиролу термоформованного
- Надійний промисловий насос працює на 1450 об/хв
- Вбудований регулювальний клапан і манометр з гліцерином
- Універсальна ручка-пістолет оснащена регулятором напору
- Два типи струменя: вузька і конусна
- Три керамічних сталевих поршня
- Мийка за хвилину витратить близько 15 л води
- Потужний двигун на 7,5 л. с.
- Мийка працює з холодною водою
- Термомагнітний вимикач ВКЛ/ВИКЛ
- Електричний кабель довжиною 5м
- Миючий апарат працює від мережі 380В частотою 50Гц
- Тиск води на виході з апарату становить 200 бар
- Зручні розміри: 815x590x1042 мм
- Вага мийки високого тиску становить 88 кг
Комплектація
- Мийка високого тиску Idrobase Traktor
- Шланг високого тиску R1 5/16" 10м
- Швидке гвинтове з'єднання M22x1,5 F-F
- Професійний пістолет RED 50 вхід M22x1,5 M
- Професійна насадка 520мм
- Латунна форсунка з керамічною вставкою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Idrobase |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 88 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шланга | 10 м |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | насадка,пістолет, форсунка, шланг |
| Макс. тиск | 200 бар |
| Макс. температура | 40 C |
| Матеріал помпи | Латунь |
| Потужність двигуна | 5500 Вт |
| Харчування | Від мережі 380 В |
| Розміри | 81.5x59.0x104.2 см |
| Витрата води | 900 л/год |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Італія |
| Тип | Мийка |
| Тип двигуна | Електричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 145 999 ₴



