
Мийка високого тиску Idrobase Stella (ZX.2813-TS-QC)
239 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: ZX.2813-TS-QC
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Idrobase Stella - професійний апарат для чищення поверхонь від забруднення за допомогою води під високим тиском. Призначена для використання у промислових умовах з великим навантаженням до 8 годин на день. Ця модель працює від мережі 380 В і споживає 5,5 кВт потужності. На виході видає 900 л води протягом години під тиском до 200 бар. Корпус виготовлений з термоформованого полістиролу та встановлений на раму з нержавіючої сталі.
Основні переваги Idrobase Stella:
- Професійне обладнання для прибирання
- 8 годин - час роботи на день
- Просте управління
- Рама із хромованої сталі, захищена прозорою фарбою.
- Корпус із термоформованого полістиролу
- Насос промислового класу
- Електрична панель з термомагнітним вимикачем та лічильником мотогодин
- Нагрівач зі сталі
- Пальник із відкладеним запалюванням
- 14 л - об'єм бака для дизельного палива
- 5-метровий електричний кабель
- IP55 - високий клас захисту
- Система Total Stop - надійний захист від навантаження
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Мийка високого тиску Idrobase Stella (ZX.2813-TS-QC)
- Шланг високого тиску 8 м з швидкими гвинтовими з`єднаннями;
- Професійний пістолет з швидким поворотним шаровим з`єднанням F;
- Насадка 900 мм з швидким з`єднанням М;
- Форсунки швидк. в.т.(0°-15°-25°-40°) з широким факелом розпилювання- 4шт.
- Комплект для ТО помпи високого тиску.
- Інструкція
- Картонна коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Idrobase |
| Особливості | Підігрів води |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 152 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шланга | 8 м |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | насадка,пістолет, шланг |
| Макс. тиск | 200 бар |
| Макс. температура | 90 C |
| Матеріал | сталь/полістирол |
| Матеріал помпи | Латунь |
| Потужність двигуна | 5500 Вт |
| Харчування | Від мережі 380 В |
| Розміри | 57x79x86 см |
| Витрата води | 900 л/год |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Італія |
| Тип | Мийка |
| Тип двигуна | Електричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 239 999 ₴



